Hotellit Akkeshi

Vertaa 59 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 30 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Akkeshi: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Akkeshi

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Akkeshi
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Akkeshi tutustuminen

Akkeshi tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Akkeshi ja sen lähellä kuuluu:

  • Kiritappu shitsugen -keskus
  • MG Road -tie

Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Akkeshi, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Kushiro (KUH). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Akkeshi?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Akkeshi, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Akkeshi, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Elokuu ja syyskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja tammikuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 2 °C ja öisin -9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 181 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 16 °C päivisin ja 1 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 334 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 22 °C ja öisin 14 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 506 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja -4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 346 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Akkeshi on 1367 cm.

Akkeshi: Hotellitiedot

Majoitukset
59
Halvin hinta
30 €
Korkein hinta
403 €
Suositut hotellit
Hotel Route - Inn Kushiro Ekimae, Toyoko Inn Hokkaido Kushiro Juji Gai, Smile Hotel Kushiro, Natural Hot Spring Dormy Inn Premium Kushiro, HOTEL GLOBAL VIEW KUSHIRO, Kushiro Prince Hotel, Kushiro Century Castle Hotel, Hotel Crown Hills Kushiro, Crowne Plaza ANA Kushiro, an IHG Hotel, Hotel Axia Inn Kushiro, Hotel Masyu, Comfort Hotel Kushiro, THE EXEPAREL, Palude Kushiro, TESHIKAGA HOSTEL MISATO