ÄLÄ SUNNAA TARKASTUSTA! Tässä kodissa on mitä tarvitset nauttiaksesi St. St. Clair! Ensinnäkin, lelut! Meillä on 13 matkustaja pontonivene, vesiskootterit (lupaus 1, yleensä 2). Olemme myös lisänneet kelluvan telakan jetskisille. Kaksi 10 jalkaa kajakkeja, ja kanootti on siellä nautintoasi varten.(Huomaa, että veneellä ajamiseen tarvitaan vesikulkuneuvojen turvallisuuslisenssi ja jetskejä - ei vaikea saada, mutta Michiganin vaatimus tai valtiostasi) Seuraava- Runsaasti pysäköintitilaa - harvinaisuus vedellä. Mahtuu helposti 8 ajoneuvoa tai perävaunua. Kolmanneksi vedessä - 2 venekaivoa ja 55'-seinämaa kiinnitettäväksi. On 2 veneen laskua alle 2 mailin päässä - Decker; s Landing ja Fair Haven DNR -sivusto.
Koti on 2000 neliöjalkaa ja siinä on monia viimeaikaisia päivityksiä - sprinklerit, uusi iso täysin varustettu graniittikeittiö uusilla mustilla ruostumattomilla laitteilla. Täysin varusteltu keittiöväline, suorituskykyinen tehosekoitin smoothien tekemistä varten, Keurig kahvillesi, kuumalle suklaalle ja teelle sekä crock-potti, kaksoispaistinpannu, hotellityylinen vohvelivalmistaja, ruoanvalmistaja, keittiöapu-sekoitin, leivänpaahdin ja ruostumaton teräs kattilat ja pannut. Uudet parketit, pesutupa keittiöstä, jossa uusi pesukone ja kuivausrumpu. Central Air, kansi, tulipesä ja grilli, tupakoitsija ja kalkkunakeittoyksikkö sekä voima vedessä. Makuuhuoneet ovat seuraavat, Master Bdrm: llä on järvinäköala ja 1 kuningas, 2. Bdrm: llä on 1 kuningatar ja 1 täysikokoinen sohvasohva, 3. Bdrm 1 kuningatar ja 4. Bdrm 2 punkkaa - 1 täysi ja 3 erillistä. Vuodepaikkoja 13 ilman olohuonetta tai lattiaa!
Kaikissa huoneissa on 40 "taulu ja 55" 4 k taulu olohuoneessa. Internet ja kaapeli. Kaunis auringonlasku veden yli ja uinti kadun päässä tai talon takana. Upea paikka kalastukseen ahvenille / pickerelille / walleye / taimenille / lohelle / bassoille ja sammalle! Lisäksi, jos sinulla on omia veneitäsi etkä tarvitse vesiskootteriamme, sesongin hinta on 300 dollaria / yö. sesongin ulkopuolella korko 200 dollaria / yö.