Oma asunto on lähellä Lissabonia (15 min), lentokenttää (25 min) ja Cacilhaa (5 min) autolla. Julkinen liikenne kestää 1 tunnin lentokentälle ja 25 min Lissaboniin. Bussit Lissaboniin: Bus753 / Bus169 / Bus152 / Bus160 / Bus176.
Cacilhasista pääset lautalla Lissaboniin (10 min).
Oma asunto on 11 km Lissabonin keskustasta, 18 km Lissabonin lentokentältä ja 2,5 km Cacilhasista.
Ilmainen pysäköinti, supermarketit, ravintolat ja kahvilat ovat lähellä.
Kuudennen kerroksen huoneisto, jossa on ilmastointi, hissi, jossa 2 kahden hengen huonetta, 1 yhden hengen huone, olohuone, 1 vuodesohva ja TV, keittokomero, jossa on liesi, jääkaappi, astianpesukone, mikroaaltouuni, kahvinkeitin, leivänpaahdin, vedenkeitin, ruokailuvälineet ja muu kotitalous astiat. Ilmainen Wi-Fi on saatavilla koko huoneistossa. Olohuoneessa on myös ruokasali. Asun yhdessä kahden hengen huoneessa. Yksi kahden hengen huone ja yksi yhden hengen huone vuokrataan Homeawayssä
Koko huoneisto on vieraiden käytettävissä, koska jokainen makuuhuone on yksityinen, ja olohuone, keittiö ja kylpyhuone ovat vieraiden kesken.
Pidän kotini siistinä.
Rakastat olohuoneen valoa, näkymää ja laajaa tilaa. Nautit!