Spectacular 1 BED / 1 BATH korkea nousu huoneisto keskustassa Atlanta West Peachtree St. Sijaitsee kävelymatkan päässä Mercedes Benz -stadionilta, State Farm Arenalta, Georgia Aquariumista, Coca Cola -maailmasta, America's Martista, Georgia World Congress Centeristä ja muista! Tarvitsematta autoa täällä, voit tutustua lähialueen ravintoloihin, konsepteihin, konventioihin ja tapahtumiin jalan tai julkisen liikenteen avulla.
Olipa sitten käymässä liike-elämässä, vapaa-aikana tai yöllä vain, pysyt keskellä kaikkea.
On 1 (yksi) mukava queen-size-vuode ja 1 (yksi) täysikokoinen ulosvedettävä sohva olohuoneessa mahtuu 4 henkilöä mukavasti. Voit tuoda räjäyttää patjan niin, että se sopii yhteen tai kahteen vierasta. Maksimi vieraita on 6. Meillä on päivitetty, täysin varusteltu keittiö keittotarpeisiisi.
Vieraan sisäänpääsy
- Koko asunto. Tule ja mene niin kuin haluat.
- Katettu julkinen pysäköintialue sijaitsee rakennuksen vieressä 10 dollaria. 00 päiväpalkkio. Voidaan järjestää etukäteen pyydettäessä tai voit itse puistella ympäröivillä alueilla tasainen maksu per yö korkeampi, korttelin päässä riippuen loman.
- Yhteiset pesulapalvelut sijaitsevat rakennuksen sisällä.
- Pakkauskauppa ja ravintola rakennuksessa
Muita huomautuksia
- ystävälliset, paikalliset isännät, jotka mielellään jakavat vinkkejä ja keskustelevat kävijöiden kanssa
- Haluamme auttaa sinua nauttimaan parhaimmasta lomallasi. Isäntinä, teemme parhaamme mennä ylimääräinen mailin varmistaa, että olet tyytyväinen loman ja käsitellä huolenaiheita
- 15% alennuksen yöpymisestä 7 päivän varauksille
- 15% sotilaslääkäreistä (on osoitettava todisteita)
- Täysi keittiö olet tervetullut käyttämään. Ruukut, pannut, lautaset, lasit ja ruokailuvälineet
- puhdas huoneisto, jossa kaikki olennaiset (shampoo, saippua, pyyhkeet, liinavaatteet, ilmastointi, lämmitys, lakanat, tyynyt)
- olohuone w / älykäs 1080p TV XFINITY kaapelipaketti ja nopea internetyhteys
Valitettavasti EI lemmikkejä sallitaan. Tämä ei ole meidän politiikka vaan pikemminkin rakennuksen politiikka.
Tupakointi on sallittua laitteen sisällä.