Tervetuloa mökkiin - Tämä hiljattain uusittu 3 mh: n mökki vain muutaman askeleen päässä vedestä Travis-järven etelärannalla ja yksi parhaimmista uimalatoista Travis-järvellä!
++++ TALOISTA ++++
- Eteinen makuuhuone: queen-vuode, 2 yöpöytää, sohva, oma sisäänkäynti takakannelta, paljon luonnonvaloa, erillään muista 2 makuuhuonetta
- Makuuhuone: Queen-sänky, yöpöydät, oma kylpyhuone, jossa suihkukaappi, syvä kylpyamme (kauniilla näkymillä järvelle), oma sisäänkäynti takaluukulle, kylpyhuoneen kautta
- 3. makuuhuone: queen-vuode, seinälle varustettu älytelevisio, oma pääsy takaluukulle, yöpöytä, iso kaappi
- Toinen kylpyhuone, jossa suihkukaappi, ja täysikokoinen pesukone ja kuivaaja
- Keittiössä on uudet laitteet ja baarituolit, avautuvat olohuoneeseen
- Iso, avoin olohuone seinälle asennetulla älytelevisiolla
- Takakannetulla terassilla on istuimet ulkokäyttöön, kaasugrilli ja näkymät kotiin kirjoittamiseen!
Tämän 3BR-mökin lisäksi meillä on valittavana kolme muuta rantakiinteistöä ja yhteensä 6 vuokra-asuntoa, jotka ovat kivenheiton päässä toisistaan.
Tämä on täydellinen asennus pienille ja suurille ryhmille yhtä lailla! Vuokrata yksi kiinteistö, jos sinulla on pieni ryhmä, tai tuoda laajennettu perhe ja vuokrata koko yhdiste (yhteensä neljä käytettävissä olevaa ominaisuutta). Täydellinen perhejuhliin ja suurempia tapaamisia varten (vaikkemme pyydämme teitä pidättäytymästä pitämästä suuria juhlia ja kunnioittamaan telakan jälkikäyntiaikoja). Ominaisuuksemme tarjoavat pääsyn 150 metrin rantaomistukseen! Jokainen vuokra sisältää veneen lipun, 2 pysäköintitilaa (lisäkadun pysäköinti lähellä), oma patio tai kansi sekä pääsy yleisille alueille ja venelaiturille, joka on loistava tapa tavata uusia ihmisiä loman aikana. Yhteinen alue sisältää: suuret palo-kuopat, riippumatot, hammastangot, laiturit, joissa on järven leluja, kellukkeita, pelastusliivejä jne. Kaikissa ominaisuuksissamme sallitaan pienet koirat, joihin ei makseta palautusta. Koska kaikki vieraat pääsevät joihinkin tontteihin, lemmikkisi on oltava ajan tasalla rokotuksissa, pidettävä aina hihnassa, ja kuten aiemmin todettiin, vain pienet koirat (enintään 40 kiloa) ovat sallittuja, ellei aikaisemmissa järjestelyissä ole on tehty.
Kaikki huoneistot sijaitsevat Stewarts Covessa, aivan Lakewayn ulkopuolella, 20 km: n päässä Austinin keskustasta. Lakeway tarjoaa jokaiselle jotakin - Olitpa etsimässä rentouttavaa päivää kylpylässä, ostospäivänä, vierailemassa joitakin paikallisia viinitiloja ja / tai panimoita, pelaamalla kierrosta golfia tai viettämällä päivää järvelle, voit Saa kaikki se käsiisi!
Tutustu muihin käytettävissä oleviin ominaisuuksiin:
https: // www. iTrip. net / Austin-loma-asunto / The-Cabin vs. järven Travis
https: // www. iTrip. net / Austin-loma-asunto / The-Länsi-Lodge
https: // www. iTrip. net / Austin-loma-asunto / The-Lookout-Stewart-Cove
https: // www. iTrip. net / Austin-loma-asunto / The-Ahven vs. järven Travis
https: // www. iTrip. net / Austin-loma-asunto / The-Nest-on-järven Travis
Kysy nykyisistä tarjouksista ja alennushinnoista pidennetyille oleskeluille.
Toivomme näkevämme sinut pian!
Policies:
- Savuton asuinpaikka
- Ei tapahtumia, juhlia tai suuria kokoontumisia ilman ennakkohyväksyntää
- Pitää olla vähintään 25-vuotias varataksesi kotona
- Pienet koirat (alle 40 kiloa) ovat sallittuja lemmikkieläinmaksusta, jota ei palauteta
- Veneen pysäköintipaikka veneessä on saatavilla 25 dollaria
- Valokuvatunnusta voidaan tarvita sisäänkirjautumisen yhteydessä
- Lemmikkieläimiä on PIDETTÄVÄT pidettävä hihnassa aina ulkona
- Kaikissa varaushinnoissa lisätään kaupunki- ja osavaltion verot siivousmaksujen ja kiinteistövahinkojen suojaamisen yleisen politiikan lisäksi.
- Vieraidemme turvallisuuden vuoksi ulko-omaisuus ja telakka ovat 24/7 -valvontaa