Vierashuoneistomme sijaitsee entisen talonrakennuksen yläkerrassa. Rakkaudella kalustetussa huoneessa on tilava olohuone, jossa on viihtyisä oleskelualue, satelliitti-tv, minikeittiö ja erillinen ruokailutila. Suuressa makuuhuoneessa viihtyisä, kevyt sänky (1,80 x 2 m) takaa hyvän yöunen, myös vuodesohva, joka ulottuu 140 x 180 cm: n makuualueelle. Toinen nukkumisvaihtoehto on olohuoneessa vuodesohva (1,40 x 2m). Kaunis päivänvalon kylpy, jossa on suuri suihku, täydentää koko asiaa. Tarjoamme huoneistoa jopa 4 hengelle.
Huoneisto on ihanteellinen lähtökohta jännittäville retkille alueella. On z. Esimerkiksi Emil Nolden museo, pohjoisen Friisi-Waddenin saari ja saarekkeet sekä tietysti Tanska, jossa on suuret rannat ja lumoavat kaupungit. Tønder on vain 8 km: n päässä.
Mutta sinun ei tarvitse ajaa pitkälle, mutta voit myös nauttia luonnosta suoraan paikan päällä, 2 polkupyörää on saatavilla.
Saapuminen on mahdollista vain autolla