Loma- ja vuokramökit Barbadillo del Pez alkaen 233 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Barbadillo del Pez: Lomamökit − tarkista saatavuus
Suosituimmat Lomamökit Barbadillo del Pez

Maalaistalo (vuokra) Las Mamblas 8 hengelle

Itsepalveluperiaatteella El Rincón del Alfoz 14 hengelle

Mukautettu maaseutu talo vammainen. Ryhmät 12/14 ihmistä. Uusi rakennus

Casa Rural Bocanegra 2 hengelle

MAATALO 5 CELEMINES NORTE

Mökki (täysi vuokra) El Quinto Pino jopa 9 hengelle

Maaseudun talo Roblejimeno. Ihanteellinen perheille, ystäville ja työkokouksille

Bocanegra -mökki 10 hengelle

Maalaistalo Uyarra (Ezcaray)

Omaruokailu El Rincon de Zaldierna 4 hengelle

Casa del Médico 10 hengelle

Omaruokailu El Rincon de Zaldierna 4 hengelle

Omaruokailu Los Barruecos 18 hengelle

Villapajar, maaseudun talo joen varrella Sierra de la Demandassa, 26 km Burgosista
Kohteen Barbadillo del Pez Lomamökit – vietä loma paikalliseen tyyliin
Jos haluat lomallasi nähdä seudulle tyypillisiä rakennuksia ja tutustua paikalliseen kulttuuriin, tällöin kohteen Barbadillo del Pez Lomamökit ovat sinulle sopiva vaihtoehto. Mökit edustavat paikallista rakennustyyliä parhaimmillaan, ja ne ovat mukavan viihtyisä majoitusmuoto isoihin hotelleihin verrattuna. Kun majoitut lomallasi mökkiin, pääset tutustumaan paremmin paikalliseen elämään. Voit tuntea ympärilläsi kohteen Barbadillo del Pez ainutlaatuisen tunnelman.
Kohteen Barbadillo del Pez Lomamökit – vietä loma mukavissa tunnelmissa
Kun suunnitelmissasi on lomailu kohteessa Barbadillo del Pez, valitse majapaikaksesi viihtyisä mökki. Pienestä koostaan huolimatta mökit ovat mukavan kotoisia, ja niitä ympäröi usein vehreä piha-alue. Saatavilla on myös isompia mökkejä, jotka soveltuvat perheiden tarpeisiin. Isommissa mökeissä on keittiö ja ruokailutila sekä takalla ja mukavilla sohvilla varustettu olohuone. Kuistilla on mukava istuskella ja seurata maailman menoa.
Kun lomalla majoittuu mökkiin, pääsee nauttimaan omasta rauhasta. Mökkilomailu sopii niin omissa oloissaan viihtyville häämatkalaisille kuin lapsiperheille, jotka kaipaavat ympärilleen tilaa ja vapautta mennä ja tulla.
Kohteen Barbadillo del Pez Lomamökit – lomaile edullisesti
Kohteen Barbadillo del Pez Lomamökit tarjoavat mahdollisuuden viettää loma, joka ei kaada budjettiasi. Voit lomailla edulliseen hintaan ja käyttää rahasi järkevämmin. Mökit ovat kooltaan pienempiä kuin monet muut majoitusvaihtoehdot, mikä osaltaan selittää halvemman hinnan. Monissa mökeissä on lisäksi keittiö, jolloin ruokaa voi laittaa itse ja säästää näin kustannuksissa. On myös hienoa päästä kokeilemaan paikallisia raaka-aineita ja maistelemaan lähellä tuotettuja viinejä. Rahaa säästyy kuin huomaamatta, kun ravintolassa käynnit jäävät vähemmälle.
Löydä ebookersilta kohteen Barbadillo del Pez parhaat Lomamökit
Kohteen Barbadillo del Pez Lomamökit tarjoavat majoitusta etsivälle runsaasti valinnan varaa. ebookersilta löydät kätevän majoitushaun ja karttatoiminnon, joiden avulla toiveitasi vastaavan mökkimajoituksen etsiminen on helppoa. Kartasta näet myös kätevästi mökkien sijainnin. Anna matkustuspäiväsi, jolloin näet saatavilla olevat vaihtoehdot.
Tiedot: Barbadillo del Pez, Lomamökit
Majoitukset | 144 |
---|---|
Halvin hinta | 233 € |
Korkein hinta | 233 € |
Suositut hotellit | Maalaistalo (vuokra) Las Mamblas 8 hengelle, Itsepalveluperiaatteella El Rincón del Alfoz 14 hengelle, Mukautettu maaseutu talo vammainen. Ryhmät 12/14 ihmistä. Uusi rakennus, Casa Rural Bocanegra 2 hengelle, MAATALO 5 CELEMINES NORTE, Mökki (täysi vuokra) El Quinto Pino jopa 9 hengelle, Maaseudun talo Roblejimeno. Ihanteellinen perheille, ystäville ja työkokouksille, Bocanegra -mökki 10 hengelle, Maalaistalo Uyarra (Ezcaray), Omaruokailu El Rincon de Zaldierna 4 hengelle, Casa del Médico 10 hengelle, Omaruokailu El Rincon de Zaldierna 4 hengelle, Omaruokailu Los Barruecos 18 hengelle, Villapajar, maaseudun talo joen varrella Sierra de la Demandassa, 26 km Burgosista, Quiet house on the outskirts of the city surrounded by pine forests and hills. |