Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Frida Kahlo House. Cozy, safe, close to everything.

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Frida Kahlo House. Cozy, safe, close to everything. valokuvagalleria

Oleskelualue
Oleskelualue
Silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Ruokailu
Sisätilat

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Kuivausrumpu

Tutustu alueeseen

Map
Barreirinhas Barreiras, BA
  • Praça Castro Alves
    ‪3 min ajomatka‬
  • Praça Celso Weizmann
    ‪3 min ajomatka‬
  • São João Batistan katedraali
    ‪3 min ajomatka‬
  • Barreiras (BRA)
    ‪23 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Frida Kahlo House. Cozy, safe, close to everything.

Loma-asunto
Tämä loma-asunto tarjoaa merkityt tupakointialueet. Loma-asunnossa on pyykinpesukone ja silitysrauta/-lauta.
Ilmastoiduissa huoneissa on silitysrauta/-lauta.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Praça Celso Weizmann. Loma-asunnossa tarjoaa pyykinpesukoneen.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone ja silityslauta
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Praça Castro Alves ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Praça Celso Weizmann

Majoittaja

Emerson

Puhutut kielet

Englanti ja espanja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Korkeintaan 10 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet::

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat ja kissat sallitaan
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 10 kg per lemmikki)
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat ja häät) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 10
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Sisäänkirjautumisen yhteydessä vanhempien tai laillisen huoltajan, joka matkustaa alle 18-vuotiaan lapsen kanssa, on esitettävä lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (esimerkiksi passi). Jos asiakkaat matkustavat Brasiliaan ja vain yksi vanhemmista matkustaa lapsen kanssa, tämän vanhemman tulee esittää lapsen syntymätodistuksen ja kuvallisen henkilöllisyystodistuksen lisäksi matkan valtuutuskirje, joka on toisen vanhemman allekirjoittama ja notaarin vahvistama. Jos vanhemmat tai laillinen huoltaja eivät pysty antamaan tai eivät halua antaa tätä valtuutusta, tarvitaan laillinen lupa. Jos aiot matkustaa Brasiliaan lasten kanssa, sinun on pyydettävä Brasilian konsulaatista lisätietoja ennen matkaa.

Frida Kahlo House. Cozy, safe, close to everything. – arvostelut

Arvostelut

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua

Arvostelut

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.