Villa Marianna
Loistava huvila upotettuna puistonsa vihreään ympäristöön 20 minuutin päässä Comosta, keskeisellä paikalla Comon, Varesen, Luganon, Malpensan lentokentän ja Milanon välissä, lähellä sijaitsevilla golfkentäillä. Rauhallinen sijainti, oma puisto ja uima-allas, ihanteellinen perheille, matkailuun ja liikematkoille.
Majoitus:
Villa Marianna - noin 370 neliömetriä sisustus ja noin 150 ulkoista kuistia avautuu puutarhaan.
Sisältä löytyy:
Pohjakerros: iso olohuone, jossa pianosarja, kirjasto, kirjoituspöytä, sohvat, nojatuolit ja TV. - Takka-alue, jossa sohvat ja TV. - Ruokasali. - Tilava keittiö, jossa iso pieni velipöytä, tirolilainen tynkä, takka ja kaikki laitteet, kylpyhuone.
Kellari: Kellari, jossa vuodesohva, pesutupa, jossa laavakuivain, rautakenkäteline ja suihku.
Mezzanine-kerros: Eloisa-huone kahdella vuoteella, Sabine-huone parivuode (jaettavissa), jaettu kylpyhuone suihkulla ja kylpyammeella.
1. kerros: Albert-huone parivuode terassilla ja kylpyhuoneella, Marianna-huone parivuode, kylpyhuone. Kaikissa huoneissa on TV ja Wi-Fi.
Ulkopuolella löydämme:
Suuri kuisti, joka on varustettu ruokailuun ulkona, puuhella ja grillauksella sekä kuisti rentoutumisalueelle.
Vieras pääsy:
Vierailla on yksinoikeus päästä huvilaan sähköportin kautta, pysäköinti sisällä.
Vuorovaikutus vieraiden kanssa:
Sisäänkirjautumisen yhteydessä järjestetään esittelykierros rakenteesta antamaan kaikki tarvittavat tiedot.
Joka tapauksessa meihin voidaan ottaa yhteyttä tarvittaessa.