Varaa Hotellit ilmaisella aamiaisella kohteessa Billund
Billund: Hotellit ilmaisella aamiaisella − tarkista saatavuus
Tänä iltana
Tarkista kohteen Billund hinnat täksi illaksi eli 23. huhtik. - 24. huhtik.Huomisiltana
Tarkista kohteen Billund hinnat huomisillaksi eli 24. huhtik. - 25. huhtik.Suosituimmat Hotellit ilmaisella aamiaisella Billund

Hotel LEGOLAND, DENMARK
Aastvej 10, Billund
Hinta on 170 € per yö
170 €
sisältää verot ja maksut
6.5.–7.5.
Hotel LEGOLAND, DENMARK on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, ja LEGOLAND® Billund on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Aamiainen sisältyy hintaan
Lemmikkiystävällinen

The Lodge Billund
Nordmarksvej 3, Billund
Hinta on 155 € per yö
155 €
sisältää verot ja maksut
25.4.–26.4.
The Lodge Billund on saanut loistavaa palautetta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta LEGOLAND® Billund. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja sisäuima-altaan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Uima-allas
Lemmikkiystävällinen

Hotel Svanen, Billund
Nordmarksvej 8, Billund
Hinta on 147 € per yö
147 €
sisältää verot ja maksut
28.4.–29.4.
Hotel Svanen, Billund on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta LEGOLAND® Billund. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
Pysäköinti sisältyy hintaan
Ilmainen Wi-Fi
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Billund
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Billund: Hotellitiedot
Majoitukset | 601 |
---|---|
Halvin hinta | 147 € |
Korkein hinta | 170 € |
Suositut hotellit | Hotel LEGOLAND, DENMARK, The Lodge Billund, Hotel Svanen, Billund |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Billundebookersn tarkistamat arvostelut

Hotel LEGOLAND, DENMARK
4/5 Hyvä
"Nice"
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa Hotel LEGOLAND, DENMARK
Julkaistu 10 kuukautta sitten

The Lodge Billund
5/5 Loistava
Perheystävällinen ja viihtyisä
"Perheystävällinen, loistava aamiainen ja ystävällinen palvelu sekä tilava perhehuone. Olisimme mielellään yöpyneet useammankin yön."
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa The Lodge Billund
Julkaistu 10 kuukautta sitten
Lisää majoitusvaihtoehtoja
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Hotellit tähtiluokituksen mukaan
Suositut lentoreitit kohteeseen Billund
Suosituimpia
Hotellit
Lennot
Vuokra-autot
Matkapaketit
Loma-asunnot