Tervetuloa niin taipuvaisesti!
Joten Inclined on uusittu ja päivitetty puulattiat, holvikäytävät ja ura katot altistuvat palkit, uudet HDTV BluRay Player ja xBox One, uudet huonekalut ja sängyt, ja niin paljon enemmän! Tämä ihastuttava koti on App Ski Mountainin yläpuolella alle kilometrin päässä laskettelurinteiltä, alle 2 kilometrin päässä Tweetsie Railroadista ja Blue Ridge Parkwaysta, joka on alle 3 kilometrin päässä keskustasta Blowing Rock.
Pääkerroksessa on avoin suuri huone, jossa on holvatut katot ja iso ikkuna, josta on näköala vuoristomaisemille. Uudet kalusteet keskittyvät kaasulamppuun ja HDTV BluRay Playerin ympärille. Täydellinen keittiö, jota reunustavat ruokailutila ja aamiaishuone, jotka molemmat tarjoavat runsaasti ruokailumahdollisuuksia täyden talon sekä ruokailupalvelun asiakkaille! King Master Suite pääkerroksessa HDTV ja oma kylpyhuone, jossa on lämmitetty laattalattiat. Puolet kylpy / jauhe huone pois suuri huone. Katettu kannella on vuoristomaisemat ja uusi kaasugrilli. Queen-vuodesohva pääkerroksessa suuri huone tarjoaa ylimääräisiä nukkumisvaihtoehtoja.
Alakerrassa on den / perhehuone foosball-pöydällä ja uusi HDTV uusi XBox One. On kuningatar toinen master suite alakerrassa HDTV ja täysi kylpyhuone. Pesula-komposiossa on myös pesukone ja kuivausrumpu sekä kolmas kylpyhuone, joka on portaiden jalka. Alempi taso kannella pois den / perhehuone tarjoaa enemmän näkymät ulkona elintilaa ja ylpeilee astutettu ulkoilma kannella upouusi kylpytynnyri! Ulkopuoliset vaiheet menevät alas takapihalle, jossa on puun polttaminen palo kuoppaan. Asiakkailla on mahdollisuus käyttää yhden auton pysäköintitilaa, joka on liitetty ja pääsee den / perhehuoneesta. Queen-vuodesohva denissa tarjoaa ylimääräisiä nukkumisvaihtoehtoja alakerrassa.