Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Lake Calima Cabana Los Laguitos

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Lake Calima Cabana Los Laguitos valokuvagalleria

Yksityinen keittiö
Sisätilat
Ulkopuoli
Ulkoalueet
Suihku, pyyhkeet, saippua, vessapaperi

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta7 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Näkymä järvelle

Tutustu alueeseen

Map
Valle del Cauca, Darien
  • Museo Arqueológico Calima
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Calima-järvi
    ‪4 min ajomatka‬
  • Yotoco Forest
    ‪26 min ajomatka‬
  • Cali (CLO-Alfonso Bonilla Aragónin kansainvälinen lentoasema)
    ‪116 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Lake Calima Cabana Los Laguitos

Loma-asunto lähellä kohdetta Calima-järvi
Tämä loma-asunto tarjoaa merkityt tupakointialueet. Loma-asunnossa on pyykinpesukone, 2 kylpyhuonetta sekä suihku.
Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Museo Arqueológico Calima. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa 2 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, 2 kylpyhuonetta ja suihkun
  • Sijaitsee 8 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Museo Arqueológico Calima ja 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Calima-järvi

Majoittaja

Ingrid Diosa

Puhutut kielet

Englanti ja espanja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Sijainti

  • Joen rannalla
  • Järven rannalla
  • Kylässä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 14.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet::

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 211597

Lisämaininnat

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Lake Calima Cabana Los Laguitos – arvostelut

Arvostelut

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua

Arvostelut

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.