Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Apartment "The Tower" 2 rooms, 1 min walk to the beach!

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Apartment "The Tower" 2 rooms, 1 min walk to the beach! valokuvagalleria

Ranta lähistöllä
Yksityiskohta ulkoa
Sisätilat
Jääkaappi, kahvin-/teenkeitin, keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Ulkopuoli

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Keittiö
  • Pysäköinti saatavilla
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Map
Bosa, Provincia di Oristano
  • Bosa Marinan ranta
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Bosa Marinan torni
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Bosan linna
    ‪6 min ajomatka‬
  • Alghero (AHO-Fertilia)
    ‪80 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Apartment "The Tower" 2 rooms, 1 min walk to the beach!

Huoneisto, jossa on keittiö ja parveke
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Huoneistossa on pyykinpesukone, parveke ja keittiö, jossa on jääkaappi. Asiakkaiden käytössä on televisio, kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja.
Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Huoneessa on parveke. Keittiöissä tai kettokomeroissa on jääkaappi, astiat/ruokailuvälineet ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Bosa Marinan ranta. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa keittiön ja parvekkeen.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja parveke
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Bosa Marinan ranta ja 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Bosa Marinan torni
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.

Majoittaja

Francesca

Puhutut kielet

Englanti ja italia

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittonurkkaus
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Kylässä
  • Lähellä valtamerta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Kattava kierrätyskäytäntö

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT095079C2000Q5097

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Apartment "The Tower" 2 rooms, 1 min walk to the beach! – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 4 kautta 4 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 4 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Pinuccia B.

Hyvää: Siisteys

Vacanza settembre 2024

Una vacanza all'insegna del relax
Yöpyi 10 yötä syyskuussa 2024

10/10 Loistava

Anna M.

Hyvää: Siisteys

Great apartment near beach and many amenities

We stayed at the Tower while visiting Bosa and the area. The apartment was easily accessible by car and parking was easy to find near the building. The beach was two blocks away and nice enough to spend a day, or stop by for an evening swim. Apartment itself was very comfortable and large enough for family of five (two adults and three teenagers). Everything was as shown in the posting. Francesca was very fast to respond and nice to deal with. I highly recommend this apartment to anybody visiting Bosa and vicinity.
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2024

10/10 Loistava

Silvia K.

Hyvää: Siisteys

Everything was great

I recommend this apartment it was clean if was good supplied
Yöpyi 12 yötä syyskuussa 2023

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys

Una sicurezza dove tornare

Abbiamo soggiornato in famiglia. Le due camere separate con letto matrimoniale e armadi, hanno assicurato spazio e comfort per tutti e quattro. Bagno nuovo, separato dalla lavatrice. Tutto pulito e equipaggiato di tutto quello che può servire. I due terrazzi spaziosi consentono di stendere e sistemare tutto l'occorrente da spiaggia e di godersi una birretta in pace la sera. La zona e tranquilla, e in pochi minuti a piedi sei già in spiaggia. Francesca disponibile e cortese a qualsiasi ora. Check in comodo in autonomia. Siamo stati tutti molto contenti!
Yöpyi 3 yötä syyskuussa 2023