Tutustu säännöllisesti // La Gare - Rautatien talon loma-asunnon ja määränpäähän Facebookiin. Klikkaa alla saadaksesi lisätietoja ......
La Gare on kunnostettu rautatie talo suuri split taso puutarha, jossa vanhoja puita, leikkipaikka, hiljainen oleskelutilat, ylellinen ulkona keittiö ja ruokailutila ja lämmitetty ulkouima 8m x 4m uima-allas. Talo on vapaa naapureilta, mutta se on helposti saatavilla paikallisille kaupungeille ja suurille tieverkoille.
Tämä tilava ja hyvin varustettu perheen koti on ihanteellinen paikka tutustua Vendee, sekä tarjoaa vierailleen runsaasti tilaa rentoutua ja rauhoittua ei elävää päällekkäin muiden. Jokainen voi löytää oman tiensä nauttia tästä rakastetusta kodista riippumatta siitä, rentoutuuko kypsän tammipuun alla, istuu / auringonotto uima-altaan vieressä, syöminen ja ruoanlaitto ulkona ylellisessä täysin varustetussa ulkokeittiössä yhdellä kolmesta terassista tai suuret litteät nurmikot, ilta kävelee viereisillä kävelyreiteillä, huiputettiin suurilla sohvilla illalla elokuvien, TV: n, pelien tai yksinkertaisesti katsomassa puulämmittimen välkkymistä - valinta on sinun.
Lähes koko omaisuus on pyörätuoli / vammainen ystävällinen - pohjakerroksesta makuuhuone ja suihku märkätilojen, tasolle sisäänkäynnin aidattuun ja ulkokeittiö, lempeä kaltevuus on korkeintaan altaan sisäänkäynti, ja myös kaltevuus ylempään puutarhaan .
Pohjakerroksessa makuuhuoneessa voi olla sarja omasta haluttaessa - kauniisti eristäytynyt muusta talon pieni aula, ja suihku märkätilojen vieressä, voit olla kaikki yksityisyys tarvitset! Ihanteellinen liikuntarajoitteisille. Se voi myös tehdä upea perhe huoneeseen tarvittaessa - on kahden hengen vuodesohva, tai voimme laittaa sänky alkovi, tuskin vaikuttavat tilaa. Tämä tekee La Garesta sopivan paitsi yhden tai laajemman perheen, mutta myös kahden perheen jakamiseen, toinen yläkerran suihkutila sijaitsee 2 yläkerran makuuhuoneen välissä - jos haluat neuvoja siitä, miten voimme auttaa sinua ottamaan vastaan , anna meille puhelu tai sähköposti - me olemme aina iloisia voidessamme auttaa.
Lämmitetty uima-allas on avoinna ja saatavilla 25.5.-14.9. Näiden aikojen aikana lämpöpumppu pitää veden ihana ja lämmin. Kaikkien vuokrien huhti-ja lokakuussa allas voi olla hyvin saatavilla, mutta tämä riippuu täysin nykyisestä säästä ja lämpötiloista. Jos varaat näinä aikoina, voimme pitää yhteyttä kanssasi lomalla, ja jos sää on tarpeeksi lämpimässä loman viettoon asti, voimme järjestää altaan lämmittämisen ja tehdä sen saataville. Kustannukset uima-altaan lämmityksestä ja käytettävissänne ovat vielä 50 euroa, joka maksetaan saavuttaessa. Allas ei ole käytettävissä marraskuusta maaliskuuhun. Uima-altaan puutarhojen oleskelualueita ja ulkokeittiötä voidaan kuitenkin käyttää mielellään ympäri vuoden
Muut veloitukset
Pääkauden aikana i. e 25. toukokuuta - 14. syyskuuta (mukaan lukien) sisällytämme vuokraukseen kaikki liinavaatteet ja pyyhkeet vakiona. Kuten uima-altaalla ja sähköllä, hintatamme heijastavat tätä. Matalalla kaudella eli lokakuusta huhtikuuhun (mukaan lukien) sähkö veloitetaan käytettynä, liinavaatteet ja pyyhkeet ovat saatavilla maksua vastaan 12. 5 euroa per henkilö, ja puuta, jota käytetään puulämmittimeksi, veloitetaan 80 eurolla. euroa / stereo (eli kuutiometriä kohti - pro rata).