Tunne jälleen hyvältä on Pine Hill, erittäin kysytty lisä Broken Bow -järvelle. Torvista, kypsistä mäntyistä ja sileistä, leveistä, asfalttiteistä (tulossa pian) tehdään tästä kehityksestä oikea paikka. Hochatown Sedan on maailmanluokan ruokapaikka ja juomareikä, joka sijaitsee vain 259: n poikki Pine Hilliin.
Tunnelma jälleen on Broken Bowissa sijaitseva lomahytti, joka mukavasti mahtuu 10 ja mahtuu korkeintaan 14 vierasta. Rentoudu ja lepää helposti palatessasi Beavers Bendiin. 4 king-sviittiä, joissa jokaisessa on oma kylpyhuone, jossa on suihkukaappi, graniitti työtasot ja tyylikkäät alusalukset tekevät Feeling Good -tapauksesta täydellisen pakopaikan. Jokaisessa makuuhuoneessa on iso taulu ja lautasen verkko-ohjelmointi. Yläkerrassa on kaksi makuuhuonetta parvelon molemmilla puolilla, kaksi alakerrassa keittiön ja ruokailutilan molemmin puolin. Parvella on täysi sänky lisävieraille, myös vedettävä sohva ja kaksi ylimääräistä Queen Airbeds -sänkyä tarjotaan ylimääräiselle nukkumiselle 2 Vieras
Keittiössä on kauniit graniittiset työtasot ja ruostumattomat laitteet. Saari tarjoaa lisäbaareja neljälle vieraalle ja muutoksia ruokailutilaan. Ruokapöytä mahtuu 6 vierasta ja on avoinna keittiöön ja olohuoneeseen, jossa on toinen pubipöytä, jossa on 4 paikkaa. Vieraat voivat jopa katsella isoa peliä tai suosikki TV-ohjelmaa pöydältä.
Kaksi täyttä sohvaa ympäröivät jättiläistä, paahtotakkaa, jota koristaa valtava taulutelevisio kääntyvällä kiinnityksellä. Kaasutakka on helppokäyttöinen vain napilla kytkintä. Kaasu-tulisijat ovat kausiluonteista käyttöä varten ja kaasu sammutetaan maaliskuun puolivälistä loppuvuodesta lokakuun puolivälistä loppupuolelle.
Hyvä olo taas on varustettu täydellisellä pesulaitteella ja kuivaimella pesutuvassa, joten pyykin pitäminen puhtaana ennen kotiin lähtöä on helppoa.
Parvi-alueen yläkerrassa on pubityylinen pöytä, joka on täydellinen kortti-, domino- tai lautapeleihin. Parvella pelihuoneessa on sekoituslauta ja retro-video-arcade-cocktailpöytä, jossa on monia pelejä, kuten Frogger, Pacman, Galaga ja paljon muuta.
Ulkopuolella takapihalla on puulämmitteinen takka ja kaasugrilli. Hauskaa ulkoilua varten on myös hevosenkenkäkuoppa, tikkaapallon ja maissireiän pelit. Kylpytynnyri on katetulla kannella vain ulkotakan vasemmalla puolella ja on riittävän suuri, jotta 6-7 väsynyttä sielua sulattaa stressin. Toisella puolella on kuistilla suojattu pieni pöytä ja tuolit rentoutuakseen ja nauttiaksesi aamukahvin kahvia tai iltalasillisen viiniä.
Mökissä on ILMAINEN Wifi. BBCL ei ole vastuussa palveluntarjoajan lähettämän signaalin nopeudesta tai luotettavuudesta.
Nukkuu mukavasti: 10
Suurin käyttöaste: 14 (aikuiset, lapset ja imeväiset) Suurimman käyttöasteen ylittäminen aiheuttaa lisäkustannuksia iästä riippumatta
Ohjaamon ylikuormitus ei ole sallittua
EI LEMMIKKIELÄIMIÄ
EI tupakointia sisäpuolella
Tiedämme, että sinulla on monia vaihtoehtoja etsiessäsi Beavers Bend -mökkejä, ja kiitämme sinua Broken Bow Cabin Lodging -hotellin valitsemisesta.