Parvi rakennuksessa, jolla on upea infrastruktuuri, joka koostuu: uima-altaasta, saunoista (kuiva ja höyry), katetulla pysäköintitilalla, poreallas, sisäpuutarha, jossa on Zen-tila, kuntosali, spinning-huone, ravintola, kokoushuoneet ja pesulapalvelu.
Sijaitsee Praia do Forten edessä, kaunein ja tunnetuin Cabo Frio, ja muutaman minuutin päässä kaupungin keskustasta.
Nukkuu mukavasti 4 henkilöä ja on ohjelmoitu vastaamaan kaikkia tarpeita. Siinä on ilmastointi, jääkaappi, keittolevy (liesi), mikroaaltouuni, kahvinkeitin, tehosekoitin ja sänky-, pöytä- ja kylpyvälineet.
Täysin sisustettu ”puhtaaseen” tyyliin hyvinvoinnin, mukavuuden ja rauhallisuuden aikaansaamiseksi.
PS: Myyn kiinteistöä, mutta VUOKRAUS JATKUU NORMALLISESTI !! Arvo on 520 dollaria. 000,00. Hyväksyn tarjouksen, auton maksutapana ja pienen erän rahoitusta.
Vuokratuotot ovat erittäin suuret! Huoneisto on erittäin hyvä sijoitukselle! Onko hotellissa yritys, joka hallinnoi jotakin asuntoa ja maksaa kiinteän summan ilman kuluja ja työtä omistajalle !!