Asunnomme kaikki koottiin vuonna 2019 !!! Se oli täydellinen peruskorjaus 80 x 80 kiillotetun posliinilaatan asentamisesta lattialle LED-valaistukseen jokaisessa huoneessa. Kaikki huonekalut ja kodinkoneet ovat UUSIA, ja ne on ostettu tarjoamaan parasta mukavuutta ja parasta mahdollista kokemusta. Jokainen yksityiskohta sisustuksesta oli harkittua, ja siinä oli paljon hoivaa, jotta vieraamme tuntevat olonsa kotoisaksi. Aurinko nousee asunto, kodikas ja tyylikäs!
Mennään asunnon yksityiskohtiin:
COUPLE SUITE: Ominaisuuksissa on queen-parivuode, jossa on kaksi lisävuodetta, 32 tuuman LCD-televisio, jaettu invertterin ilmastointi, mittatilaustyönä suunnitellut kaapit ja pimennysverho. Sviitissä on oma kylpyhuone, jossa suihkukaappi, peili ja koriste.
YHTEINEN HUONE: Siinä on kaksi sänkyä, joista toisessa on lisävuode, 32 tuuman LCD-televisio, jaettu invertterin ilmastointi, mukautetut kalusteet ja pimennysverho. Tässä yhden hengen huoneessa kaksi sänkyä voidaan yhdistää toisistaan, jolloin niistä tulee parivuode.
SOSIAALINEN Kylpyhuone: Tässä kylpyhuoneessa on sama koko ja ominaisuudet kuin sviitissä, suihkulla, peileillä ja sisustuksella.
Ruokapöytä ja olohuone: Nelipaikkainen sohva, 42-tuumainen LCD-TV SmartTV (huoneistossa on langaton internetyhteys) asennettu kapealla paneelilla, suunniteltu ruokapöytä 6 mukavalla tuolilla, baari / parveke ja 2 Syöttötuolit / jakkarat.
KITCHEN AMERICAN TYPE: Sisäänrakennettu olohuoneeseen, keittiö oli koottu uusiin laitteisiin, kuten liesi, pesuallas, sähköuuni, vesisuodatin, jääkaappi, mikroaaltouuni, voileipävalmistaja ja tehosekoitin. Keittiössä on mukautetut kaapit ja siinä on kaikki tarvittavat ruokien valmistukseen tarvittavat astiat, kuten astiasarja, lautaset, lasit, kulhot, ruokailuvälineet jne.
PALVELualue: Siinä on kiinteä pyykkinarulla ja pesusäiliö.
GOURMET BALCONY: Parveke hiiligrilli-grillillä, tiskillä ja graniittipöydällä 04 paikkaa.
KAIKKI WINDOWS, JOILLA NÄYTTELY ON BALKKO, ON SUOJELUVAUS LAPSILLE.
Taloyhtiömme (Residencial Prive das Thermas II) on Caldas Novasissa sijaitsevan Prive-konsernin paras asuinrakennus! Se sijaitsee hotellin keskustassa ja siinä on suuri ja kaunis vesipuisto, jossa on 7 uima-allasta (joista 6 on lämmitetty), sauna, kuntosali, pelihuone, urheilukenttä, peteca-tuomioistuin, leikkipaikka, leikkikenttä, vesiliukumäki, ravintola , snackbaari, baarikeittiö, vesiputouksia ja katettu autotalli.
Hyvällä paikalla sijaitseva Residencial Prive das Thermas 2 on lähellä supermarketia, apteekkeja, ravintoloita, baareja, käsityömessuja, huvipuistoa, leipomoita ja vain 12 minuutin kävelymatkan päässä kaupungin keskustasta ja monia nähtävyyksiä.
Ruoka ja juoma on sallittua vapaa-ajan alueelle edellyttäen, että sääntöjä noudatetaan siten, että ne eivät käytä lasiastioita, eivät kuluta uima-altaiden sisällä (paitsi sen baarissa oleva uima-allas, jossa kulutus on sallittua) ja juomien laskeminen asunnon sisällä sijaitsevan taloyhtiön normaalissa lämpölaatikossa.
YLEISET HUOMAUTUKSET:
1) Saapumisaika on klo 14.00 ja uloskirjautumisaika on 12:00. Näitä aikatauluja voidaan lieventää saatavuuden ja ennalta säätämisen avulla;
2) Asunnossa tupakointi on ehdottomasti kiellettyä;
3) Emme tarjoa vuodevaatteita ja lakanat! Vieraiden matkustamisen ja oleskelun helpottamiseksi voimme kuitenkin kutsua luotettavan kolmannen osapuolen vuokrauskumppanin;
4) Grillin käyttö tulisi rajoittaa asunnossa oleviin. Pyydämme sinua puhdistamaan grilli käytön jälkeen. Grillin käyttämiseksi on noudatettava ohjeita, jotka koskevat pistokkeen poistamista savun poistamiseksi sekä ovien sulkemista olohuoneeseen ja keittiöön;
5) Lemmikkieläimille on kielletty pääsy;
6) Sivusto näyttää keskimääräisen hinnan. Tee kyselysi tarkistaaksesi haluamasi ajanjakson tarkan määrän;
7) Kerrostalo veloittaa jokaisen asiakkaan R $ 15,00 (viisitoista reais) arvoa tunnistetarran asettamiseksi. Tämä arvo, joka maksetaan vain kerran (ei päivittäinen määrä), on tehtävä osakehuoneiston vastaanottohetkellä saapumishetkellä. Alle 05-vuotiaat (viisi) -vuotiaat lapset eivät maksa tätä tunnistusranneketta.
8) Kun tämä sivusto tehdään VARAUKSESSA VARAUKSESSA tai VIITTAUKSESSA, omistaja lähettää tarjouksen matkustajan määrän mukaan. Tällä tavoin omistaja tarkistaa kaikki matkustajan vieraille lisäämistä koskevat pyynnöt, ja jos ne hyväksytään, peritään lisämaksu.
9) Allasten aukioloajat ovat klo 07.00–23.30.
Kysy arvoja ja mahdollisia selvennyksiä, jotta voit ottaa yhteyttä omistajiin kyselyn yhteydessä.