Suuri talo noin 250 m².
Talossa on:
- 4 makuuhuonetta, joissa parivuode.
- 1 makuuhuone, jossa 2 erillistä vuodetta
Liinavaatteet (lakanat ja kylpypyyhkeet / pesulappuja) sisältyvät.
- 3 kylpyhuonetta, joissa suihku / kylpyamme ja wc sekä erillinen WC
- 1 iso olohuone sohvalla ja televisiolla ja rentoutumisalueella (lukeminen / pelit)
- 1 varustettu keittiö (astianpesukone, uuni, induktiokeittotaso), astiat mukana
Tämä talo on kaunis vihreä alue, kasveja, hedelmäpuita ja varjostettu alue nauttia terassille ja grilli kaikkina aikoina.
Tämä lomakoti sijaitsee 15 km: n päässä Viana do Castelosta, moottoritieltä A28, joka sijaitsee 3 km: n päässä ja Porto-lentokentältä 65 km: n päässä.
Lähellä kaikkia mukavuuksia, kuten; rannat, ravintolat, keskusta, matkailutoimisto ja kaupallinen alue vähintään 10 minuutin ajomatkan päässä. Läheiset rannat ovat; Vila praia de Ancora, Modelo (ihanteellinen surffailuun), Caminha.
Loman aikana voit vierailla Porto-alueella ja sen 65 km: n etäisyydellä olevista kellareista. Voit nauttia pyöräretkelle meren äärellä Green Praia de Ancoran kautta kulkevasta vihreydestä tai nauti erilaisista paikallisista erikoisuuksista. lähellä rantaa ja keskustaa. Voit myös mennä kanootti- / kajakkireitillä Rio de Couraan. Amatööreille tai kalastajien harrastajille matkailutoimisto tarjoaa retkiä merelle.
Pääset historiallisiin alueisiin, luonnollisiin vesiputouksia, Ponte de Lima Golfia, jokia (Vilar de Mouros tunnettu Music Festival ja Sierra de Arga)
Espanja (vierailu Santa Tecla Galiciassa) ansiosta lautalla, josta pääsee Caminasta.