El Beso Adults Only at Ocean Coral & Turquesa - All Inclusive

4.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan El Beso Adults Only at Ocean Coral & Turquesa - All Inclusive valokuvagalleria

Ulkouima-allas, aurinkovarjoja, aurinkotuoleja
Vastaanotto
Parihoitohuone(ita), vartalohoitoja, hydroterapiaa, aromaterapiaa
Häätilat ulkona
Häätilat ulkona

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Kylpylä
  • Ravintola
  • All inclusive
  • Baari
  • Poreallas

Tutustu alueeseen

Map
S.S. 12, Mza. 15, Lote 1-02, 103, Predio María Irene, Puerto Morelos, QROO, 77511
  • Arrecife de Puerto Morelosin kansallispuisto
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Punta Petempich
    ‪17 min kävelymatka‬
  • Puerto Morelos Beach
    ‪19 min kävelymatka‬
  • Cancún, Quintana Roo (CUN-Cancúnin kansainvälinen lentoasema)
    ‪21 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Junior Suite Beso Ocean View

  • 5 m²
  • Näkymä valtamerelle
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Junior Suite Beso Garden View

  • 52 m²
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

El Beso Adults Only at Ocean Coral & Turquesa - All Inclusive

Vain aikuisille tarkoitettu, rannalla sijaitseva majoituspaikka, jossa on ulkouima-allas
El Beso Adults Only at Ocean Coral & Turquesa - All Inclusive tarjoaa asiakkaittensa käyttöön rannan, 10 ravintolaa ja täyden palvelun kylpylän.
El Beso Adults Only at Ocean Coral & Turquesa - All Inclusive tarjoaa 80 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. 50-tuumainen LCD-televisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja hiustenkuivaaja.

Tämä majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 50+ Mbit/s. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous on saatavilla päivittäin.

Majoituspaikka tarjoaa seuraavat tilat: ulkotenniskenttä, kuntokeskus ja ilmaiset polkupyörät. Käytössäsi on ulkouima-allas ja poreallas.

Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.

Despacio tarjoaa käyttöösi 6 hoitohuonetta ja huoneita pariskunnille. Hierontoja on tarjolla rannalla ja kylpylässä; muihin palveluihin kuuluvat kasvohoidot, vartalokääreet ja vartalon kuorinnat. Kylpylässä on tarjolla muun muassa aromaterapiahoitoja ja vesiterapiahoitojaKylpylä on auki joka päivä.
El Beso Adults Only at Ocean Coral & Turquesa - All Inclusive on saanut loistavaa palautetta uima-altaastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Arrecife de Puerto Morelosin kansallispuisto. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja 10 ravintolaa.
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Jos ranskalainen keittiö on sydäntäsi lähellä, ota suunnaksesi Blue Moon, joka on yksi majoituspaikan 10 ravintolasta ja 3 baarista
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa tai rentoutumassa sen porealtaassa
  • Despacio hemmottelee asiakkaitaan aromaterapialla, vesiterapialla tai vartalohoidoilla
  • Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät concierge, kiertoajelu- tai lippupalvelu ja matkatavarasäilytys
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla ulkotenniskenttä, kuntosali ja ilmaiseksi käytettävissä olevia polkupyöriä
  • Asiakkaat ovat antaneet paljon hyvää palautetta majoituspaikan avuliaasta henkilökunnasta ja uima-altaasta
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Puerto Morelos Beach ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Puerto Morelosin kaupunginaukio
Majoituspaikan huonehintoihin sisältyy paikan päällä olevissa ravintoloissa ja baareissa nautitut ateriat ja juomat. Verot ja juomarahat sekä harrastukset ja viihdepalvelut saattavat myös kuulua hintaan. Lisämaksuja saatetaan veloittaa tiettyjen ravintoloiden aterioista, erikoisillallisista ja -aterioista, tietyistä juomista ja muista palveluista.

Aurinkovarjot ja aurinkotuolit ovat käytettävissäsi – unohda kaikki huolesi ja ota rennosti auringon alla.El Beso Adults Only at Ocean Coral & Turquesa - All Inclusive on täydellinen kohde, jos haluat rentoutua, sillä palveluihin kuuluu muun muassa ulkouima-allas, ulkotenniskenttä ja täyden palvelun kylpylä.

Majoituspaikasta löytyy 10 ravintolaa sekä kahvila ja välipalabaari/deli. Voit nauttia juomista yhdessä majoituspaikan baareista, joihin kuuluu 3 baaria/loungea ja allasbaari. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Tässä all inclusive -tyyppisessä majoituspaikassa on myös kuntoklubi, poreallas ja puutarha. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Tämä 4,5 tähden majoituspaikka on savuton.

Blue Moon – bistro, jonka erikoisuutena on ranskalainen keittiö. Ravintola tarjoilee illallisen.
Hacienda Los Girasoles – ravintola, jonka erikoisuutena on meksikolainen keittiö. Ravintola tarjoilee illallisen. Auki joka päivä
Ritratto D'Italia – ravintola, jonka erikoisuutena on italialainen keittiö. Ravintola tarjoilee illallisen. Auki joka päivä
Sensai – teemaravintola, jonka erikoisuutena on japanilainen keittiö. Ravintola tarjoilee vain illallisen. Auki joka päivä
Route 66 – ravintola, jonka erikoisuutena on amerikkalainen keittiö. Ravintola tarjoilee vain illallisen. Auki joka päivä
Huonepalvelu (rajoitettuina aikoina) on käytettävissä.

All inclusive -tiedot

Tämä majoituspaikka toimii täysihoitoperiaatteella, mikä tarkoittaa sitä, että kaikki majoituspaikassa tarjotut ruoat ja juomat sisältyvät huonehintaan (joitain rajoituksia voidaan soveltaa).

Juomarahat ja verot

Juomarahat sisältyvät hintaan, mutta voit halutessasi antaa ylimääräisen juomarahan.

Ruoka ja juoma

Kaikki à la carte -ateriat, välipalat ja juomat sisältyvät hintaan
Huonepalvelu käytettävissä tiettyinä aikoina
Minibaari huoneessa (kaikki juomat sis. hintaan)

Puhutut kielet

Englanti, ranska, saksa ja espanja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 50+ Mbit/s
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Esteetön pysäköinti saatavilla

Ruoka ja juoma

  • 10 ravintolaa
  • 3 baaria/aulabaaria
  • Allasbaari
  • Kahvila
  • Pariskunnille tarkoitettu / yksityinen illallinen
  • Välipalabaari/herkkukauppa

Paikan päällä olevat ravintolat

  • Blue Moon
  • Hacienda Los Girasoles
  • Ritratto D'Italia
  • Route 66
  • Sensai

Tekemistä

  • Fitness-tunteja
  • Ilmaiseksi käytettävissä olevia polkupyöriä
  • Koripallo
  • Kuntokeskus
  • Kuumavesiallas
  • Rantalentopallo
  • Täyden palvelun kylpylä
  • Ulkotenniskenttä
  • Ulkouima-allas

Mukavuudet

  • Juomavesiautomaatti
  • Kampaamo
  • Matkatavarasäilytys
  • Pankkiautomaatti
  • Pyykinpesutilat
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto

Asiakaspalvelut

  • Concierge-palvelut
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Businesspalvelut

  • Business center
  • Kokoushuoneita
  • Kokoustila

Ulkotilat

  • Aurinkotuoleja uima-altaalla
  • Aurinkovarjoja uima-altaalla
  • Puutarha
  • Rannalla
  • Rantapyyhkeitä
  • Rantatuoleja
  • Rantavarjoja
  • Terassi

Täyden palvelun kylpylä

  • 6 hoitohuonetta
  • Aromaterapiaa
  • Hoitohuoneita pariskunnille
  • Kasvohoitoja
  • Kylpylä avoinna joka päivä
  • Manikyyrejä/pedikyyrejä
  • Vartalokuorintoja
  • Vartalokääreitä
  • Vesiterapiaa

Esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
  • Hissi
  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva pysäköinti

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Yksityinen kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • 50–tuumainen LCD-televisio ja kaapelikanavat

Ruoka ja juoma

  • Huonepalvelu (rajoitetut ajat)
  • Ilmainen pullovesi
  • Minibaari

Muuta

  • Energiaa säästävät katkaisimet huoneissa
  • Ilmastointi
  • Käytössä ympäristöystävällisiä siivoustuotteita
  • Puhelin
  • Turvalokero
  • Työpöytä
  • Uudelleenkäytettävät kahvi-/teesuodattimet
  • Vettä säästävät suihkut
  • Vettä säästävät WC-istuimet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 5.30.
Express-sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Express-uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet::

Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Tämä vain aikuiset salliva majoituspaikka sijaitsee kaikenikäisille sallitussa lomakeskuksessa. Yleiset tilat ja osa muista tiloista ovat yhteiskäytössä. Asiakkailla on pääsy koko lomakeskuksen tiloihin ja palveluihin.

Sisäänpääsy

Vastaanottovirkailija

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Alle 18-vuotiaita ei sallita tässä vain aikuisille tarkoitetussa majoituspaikassa. Kaikki vähintään 18-vuotiaat ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Sisäänkirjautumisen yhteydessä lisämaksujen maksamiseen käytettävässä luottokortissa olevan nimen tulee olla sama kuin huonevarauksen tehneen henkilön nimi
Ryhmävarauksia (yli 8 huonetta samassa majoituspaikassa / samoina päivinä) saattavat koskea erityiset peruutusehdot tai -maksut
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Tässä majoituspaikassa on käytössä harmaan veden kierrätysjärjestelmä ja ympäristöystävälliset puhdistusaineet
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.

Lisämaininnat

  • Hierontapalvelut ja kylpylähoidot tulee varata etukäteen. Voit tehdä varauksen ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumista käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Tämä on vain aikuisille tarkoitettu majoituspaikka, eikä alle 18 vuoden ikäisiä lapsia sallita.
  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Ocean Turquesa All Inclusive Puerto Morelos
Privilege Ocean Coral Turquesa All Inclusive Puerto Morelos
Privilege Ocean Coral Turquesa All Inclusive
Privilege Ocean Coral Turquesa Puerto Morelos
Privilege Ocean Coral Turques
Ocean Coral Turquesa El Beso Adults Only All Inclusive
El Beso Adults Only at Ocean Coral Turquesa All Inclusive

El Beso Adults Only at Ocean Coral & Turquesa - All Inclusive – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 210 kautta 511 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 144 kautta 511 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 88 kautta 511 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 38 kautta 511 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 31 kautta 511 arvostelua

8,6/10

Siisteys

8,6/10

Henkilökunta ja palvelu

8,0/10

Palvelut/mukavuudet

8,0/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

8,4/10

Ympäristöystävällisyys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Christine Ann

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
We were situated in the El Beso (adults only) section of the resort so it was pretty quiet, which was great. A lot of the resort was being renovated whilst we were there. It was good to see that things were being brought up to date. Our room was newly renovated and was lovely. The construction workers were respectful of the guests and never got in the way. The restaurants were amazing, especially the Blue Moon. Five courses and all delicious and beautifully presented. We tried all of the restaurants and they were all extremely good. The buffet was also very good with many choices. All the staff we encountered everywhere on the resort were friendly and helpful. The beach was our favourite place and although there was a lot of seaweed, the beach patrol staff worked extremely hard in clearing it and did a great job. The El Beso pool was often very crowded and the sun loungers, although plentiful, were usually all taken. Guests put their towels out very early in the day leave them there all day. There is a sign saying towels and belongings left unattended would be removed after an hour but it doesn't seem to be enforced. Also, the sun loungers are very, very close together. This is my only criticism of the resort. All of the pools are beautiful though. The evening entertainment was okay but nothing special.
Yöpyi 9 yötä marraskuussa 2024

4/10 Huono

Iryna

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Whoever will be planning to book this resort, please READ THE REVIEWS first. So we’ve been to this resort once, 3 years ago and it was nice, that’s why I decided to book it again, despite not so good reviews that people had been posting lately. For sure we will not come back there. Issue after issue…I cut my foot in a pool, because tiles were broken and there were sharp edges from it. I don’t understand. Nobody ever checks this pool? Not to say there were so much sand and small stones in it. Another bad thing - if you an early bird and let’s say you need to take a shower at 7am - forget about hot water and about water in a shower during the night. They literally turn off the water, and when I called reception and asked why we don’t have water, they said “we will send someone to check it”. Excuse me??? At 1am at night? They are simply turning it off. Same with AC, we turned it to the lowest temperature possible and it was still hot in the room. When asked, they said same thing “we will send someone to check it”. Never happened. And honestly food wasn’t the best and drinks - water and sugar. Also, they don’t have a good entertainment (this is not my first time in Mexico and I can tell you, there are resorts that have great entertainment!). Nothing really here. We also had situation with our excursion - they rescheduled it 3 times! All this to say, we do not recommend this resort. Save your money and book something a little more expensive but with better service and quality.
Yöpyi 8 yötä marraskuussa 2024

10/10 Loistava

Kenneth Jason

Eduardo at pool bar was best bartender south of Cancun!
Yöpyi 7 yötä marraskuussa 2024

10/10 Loistava

Melissa

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Wonderful stay! We were upgraded to an ocean view Privilege room that was clean and spacious. Food and drink options were plentiful. The activities staff worked tirelessly around the pool during the day and again for each nights themed entertainment. A special shout out to Ilda who works the lobby bar. She kept the drinks flowing and was so friendly and personable. Halloween was a blast with staff in costumes and the party going late. Thank you for a fabulous stay.
Yöpyi 6 yötä lokakuussa 2024

6/10 OK

Brian S, High Point

Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

EUNICE

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Agradezco mucho haber podido ir de vacaciones un lugar muy lindo y agradable con un servicio excelente. Muchas gracias a Enrique y Ximena de atención al huésped por ayudarnos en todo moment, hicieron una labor excepcional
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024

10/10 Loistava

JOSE

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Mi estancia fue excelente , la habitación muy bonita y la atención del personal fantástico , gracias Enrique, Ximena y Estrella por estar pendiente de mi estancia y hacerla más agradable.

6/10 OK

Heather

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Yöpyi 8 yötä lokakuussa 2024

8/10 Hyvä

Rylee

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Overall our stay was wonderful. With the exception of the roads to the resort (which were awful to say the least.) And that every time we would be relaxing in the pool employees from the property would come over and interrupt our time and ask us to book excursions and such with them, all of our excursions were booked with/through Expedia. The only other thing I didn’t like was the up charge on certain things within the resort, such as dinner at Oriental Sensai where certain drinks were additional money on top, I thought ALL INCLUSIVE meant EVERYTHING was included.
Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Enma

Matkusti ryhmän kanssa, Matkusti lemmikkien kanssa, Matkusti perheen kanssa, Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

JOSE

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Muy buen hotel con un servicio excelente! La vista que tiene el hotel es hermosa, todas las mañanas viendo el mar y no se diga la gente que trabaja ahí, todos muy amables
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Arun

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
I enjoyed my stay here. It was fun and relaxing. I did, however, lose jewelry. I reached out and they said they haven’t seen it in our room and the shower drain took a little while to drain all the water. Other than these two complaints, my spouse and I enjoyed our stay.
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

mark

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Stephanie

Matkusti ryhmän kanssa, Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
We had so much fun and enjoyed our stay. From the service to the food everything was above our expectations. Definitely will be visiting back again real soon (;
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2024

6/10 OK

Brian S, High Point

Matkusti ryhmän kanssa
the property was nice the food was good, the one thing that really made me mad was how they treat the animals they have on the property. They are starving the animals there 3 of the workers told us that they were told not to feed the cats and animals and they are very boney and if it was not for the people coming to the resort they would not be feed. This is cruel to the animals and some of them are starved. All the food that they throw away at the resort would feed these animals no problem. If you do not want them there then you need to have a shelter come and get them instead of being cruel and in human

2/10 Hirveä

oluseye

Yöpyi 1 yön syyskuussa 2024

8/10 Hyvä

Geno

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Nice property and a fun experience. A/C absolutely needs upgrading. Staff could not repair. Made for a somewhat uncomfortable stay but otherwise a nice option. I might look elsewhere due to the a/c issue.
Yöpyi 8 yötä syyskuussa 2024

6/10 OK

Michael

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys
Huonoa: Henkilökunta ja palvelu
For all the good things, the bad out weighs it putting this at 2.5 stars. On the good side the majority of the place was clean and tidy expect for the construction. The construction never bothered me and the kept most of it out of site so Kudos to the property for that. The main lobby area was great. The bar served great martinis and seemed to be a favorite hang out spot after the evening shows. Our room was very nice and spacious accept we requested a King bed and received 2 doubles. That was a little of a pain but not crucial. The door to the toilet area was cramped which was a little weird and a poor design. Thankfully we didn't have any AC issues as I've seen from other reviews so they may have remedied that before we got there. NOW, for the bad. When you book an all inclusive you would hope for decent to good food. Not one place we went too was any good at all. The only thing I found remotely edible was the burgers and maybe the roast beef sandwich out of the Bistro. The food was so bad that on occasion we could only try a couple bites and had to leave to see if we could find something else. That happened a lot. During our big evening event with all of friends, we showed up 5 minutes late, received our drinks, meal and desert, finished, and the group we were with at another table didn't even get drinks yet. Highly disappointed in the service and food. The breakfast buffet, which is hard to mess up, was terrible. Fix the dining issues and staff, 4.0 rank
Yöpyi 3 yötä syyskuussa 2024

10/10 Loistava

MARIA LUISA

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Sorprendente
Fue una experiencia muy buena conocer este hotel, todo estuvo muy bien con sus por menores; albercas, comida, cuartos y actividades, variedad de restaurantes etc. todo muy bien , variedad en comida . Lo único que como arquitecta yo critico es el proyecto rebuscado , por lo menos en la zona del beso hay un bloque de me parece siete secciones de edificio con dos salidas por la parte de enfrente y las pedidas bajo reglamento de construcción por atrás . De tal manera que era todo un laberinto salir a la alberca o zona de restaurantes . Pero eso fue error del dueño que permitió que así fuera el proyecto. Otra cosa los cuartos pudiendo tener una vista espectacular al mar no la tiene por la jungla que pusieron enfrente motivo también por el cual solo existen las dos salidas que menciono, también desgraciadamente por la geografía la playa es sumamente pequeña y llena de sargazo Eso nada tiene que ver con lo sorpréndentemente bien que me la pase en tan buen hotel
Yöpyi 4 yötä syyskuussa 2024

10/10 Loistava

John E, Fort Smith

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Yöpyi 5 yötä elokuussa 2024

4/10 Huono

Fabean

Matkusti perheen kanssa
Huonoa: Henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Multiple rooms of our guest we envited did not have a/c and they would just bring us fans and say thats the best they could do
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2024

10/10 Loistava

Maria Yvette

Matkusti ryhmän kanssa, Matkusti perheen kanssa, Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Good service
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2024

2/10 Hirveä

Jose, Alvin

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
The rooms didn’t have a/c we asked for a different room and they didn’t have one they said.
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2024

10/10 Loistava

Andrea

Matkusti ryhmän kanssa, Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Service was amazing. People is caring and helpful
Yöpyi 5 yötä elokuussa 2024

6/10 OK

Donald

Hyvää: Siisteys
Not fun
Yöpyi 5 yötä heinäkuussa 2024