Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja
El Huerto de Candeleda
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan El Huerto de Candeleda valokuvagalleria





Arvostelut
1010 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko koti
6 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta11 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pyykinpesukone
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Grilli
- Ilmastointi
- Keittiö
Tutustu alueeseen
candeleda
- Plaza de Candeleda4 min kävelymatka
- Golf Candeleda7 min ajomatka
- Cofradía de Caballeros de Ntra Sra de Chillan pyhäkkö9 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Tietoja majoituspaikasta
Kokonaan sinun
Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
El Huerto de Candeleda
Mökki, jossa on keittiö
Ulkouima-allas, puutarha ja grillejä kuuluvat tämän mökin palveluihin. Mökissä asiakkaiden käytössä on 6 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja DVD-soitin. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni.
Ilmastoiduissa huoneissa on DVD-soitin ja kahvin-/teenkeitin. Huoneissa on kalusteina työpöytä ja ruokailupöytä. Keittiöissä tai kettokomeroissa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku, bidee ja hiustenkuivaaja.
Tämä mökki tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Huoneissa on älytelevisio.
Tässä mökissä käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Plaza de Candeleda. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ulkouima-altaan. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Ilmastoitu mökki, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 3 kylpyhuonetta
- Ilmainen Wi-Fi
- Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
- Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Plaza de Candeleda ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Abejas del Valle
Tämä mökki tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä mökki sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Ulkouima-allas
Internet
- Saatavilla mökissä: ilmainen Wi-Fi
Keittiö
- Astianpesukone
- Hummeri-/rapukattila
- Jääkaappi
- Kahvin-/vedenkeitin
- Keittonurkkaus
- Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
- Liesi
- Mausteita
- Mikroaaltouuni
- Tehosekoitin
- Uuni
- Vedenkeitin
Ruokailu
- Ruokapöytä
Makuuhuoneet
- 6 makuuhuonetta
- Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
- 3 kylpyhuonetta
- Bidee
- Hiustenkuivaaja
- Suihku
- Vessapaperi
Oleskelutilat
- Ruokapöytä
Viihdetarjonta
- DVD-soitin
- Kirjoja
- Älytelevisio
Ulkotilat
- Grilli
- Kuisti/lanai
- Puutarha
Pesulapalvelu
- Pyykinpesukone
Työtilat
- Työpöytä
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
Lemmikit
- Lemmikkiystävällinen
- Korkeintaan 25 kg per lemmikki
Sopivuus/esteettömyys
- Määrätyt tupakointialueet
Palvelut ja mukavuudet
- Ateriatoimituspalvelu
- Silitysrauta/-lauta
Sijainti
- Kylässä
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 17
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
- Lemmikit ovat tervetulleita
- Korkeintaan 2 (painoraja: 25 kg per lemmikki) Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
- Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
El Huerto de Candeleda – arvostelut
Arvostelut
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua
2–Hirveä
0
Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole
Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.