Tervetuloa paratiisiin! Vietä päiväsi rentoutuen kauniilla lanaiilla. Se on täydellinen alue, jolla voit katsella kalaa ja säteitä vedessä, lukea kirjaa, siemailla juomaa tai uida lämmitetyssä uima-altaassa. Älä missaa kävelyä ja pyöräilyä naapurustossa, joka on yksi Cape Coralin halutuimmista asuinalueista tai kävele omalle yksityiselle laiturillesi kalastamaan tai vie veneesi seikkailuun Fort Myersin rannalle, Sanibelille tai Meksikonlahdelle!
Täydellinen päivä ei loppu värikkäistä taivasta, kun aurinko laskee, kun keität pihaa kaasugrillillä, ja sen jälkeen rauhallinen kuutamoinen ilta ui.
Tämä mukavasti kalustettu koti on hiljattain uusittu ja kunnostettu ihanalla rannikon tyylillä. Siinä on 3 makuuhuonetta ja 2 kylpyhuonetta.
Tämä on todella koti, ei vain loma-asunto, täysin varustettu ja kalustettu kaikilla mukavuuksilla, joita tarvitaan helposti ja rentouttavaan lomaan. Liinavaatteet, pyyhkeet, rantapyyhkeet, pesula saippua, kylpy saippua, astianpesuaine, kalastuspylväät, jäähdytin, kaasugrilli, polkupyörät, kajakit jne. Jne., Tämä on koti poissa kotoa.