Koko loma-asunto
Camden by Avantstay 5mins to the Beach! Elevated Home w/ Pacific Ocean Views
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Camden by Avantstay 5mins to the Beach! Elevated Home w/ Pacific Ocean Views valokuvagalleria





Koko koti
3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta7 henkilöä122 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Cardiff-by-the-Sea, CA
- Cardiff State Beach19 min kävelymatka
- San Diegon kasvitieteellinen puutarha4 min ajomatka
- Moonlight State Beach4 min ajomatka
- San Diego, CA (SAN-San Diegon kansainvälinen lentoasema)31 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Talo (3 Bedrooms) kuvat

Talo (3 Bedrooms)
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hampton by Hilton Encinitas-Cardiff Beach Area
Hampton by Hilton Encinitas-Cardiff Beach Area
- Uima-allas
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
4.6 kautta 5, Upea, (1006)
Hinta on 210 €
1 huone
sisältää verot ja maksut
7.4.–8.4.
Tietoja majoituspaikasta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu ensiapupakkaus
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: At the apartment
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä pääsykoodin. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä pääsykoodin. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Majoituspaikan rekisteröintinumero RNTL-028383-2023
Camden by Avantstay 5mins to the Beach! Elevated Home w/ Pacific Ocean Views – arvostelut
Arvostelut
Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole
Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.