Olemme loistava ympäristöystävällinen retreat, jotka soveltuvat perheille tai pariskunnille. Asetettu pensan reunaan jousilla syötetyllä uima-aukolla, kahdeksan metrin pituisella laiturilla ja köysikeinolla sekä bush-kävelyretkillä ja upeilla ulkoiluaktiviteetteilla koko perheelle.
Retriitti koostuu kahdesta queen-huoneesta ja kerrossänky-huoneesta, jossa on yksi parivuode / yhden hengen kerrossänky ja yhden hengen kerrossänky. Kaikki huoneet on sisustettu mukavasti, ja niissä on lämmitys ja tuulettimet.
Retriitti rakennettiin käsintehtyillä betonilohkoilla, jotka muodostuivat kaksoispaksuiksi seiniksi, mikä antoi mahtavasti viileän talon kesällä, ja tietenkin se pitää talon mukavana ja viihtyisänä talvella, kun puupalki hehkuu.
Talvi on loistava aika rentoutua kuumissa ulkona olevissa kylpyammeissa ja nauttia rauhasta.
Nannup Bush Retreat tarjoaa kotimajatyylisiä majoituksia, joissa laaja veranta tarjoaa rajoittamattomat näkymät kauniiden bush-maisemien yli.
Sopii jopa yhdeksälle aikuiselle tai lapselle kerrallaan, sinulle taataan loistava kokemus ja rentouttava oleskelu.