Huoneisto sijaitsee 300 metrin päässä merestä, helposti välttävä jalka muutamassa minuutissa; kun saat meri voit myös seurata kaunis rannikko kävellä kohti Castelsardo, sopii niille, jotka rakastavat luontoa valokuvia, kaunis kävelylenkkejä tai lenkkeily katsellen merta,
Paikalla asuinalueella hyväkuntoinen ja rauhallinen, takaa rauhan ja samalla saavutettavuus kaikkiin palveluihin; Itse asiassa, 300 metrin on baareja, ravintoloita, pizzerioita ja supermarketit.
Sisustus on valittu hyvällä maulla ja eloisuutta, koska loma-asunto on paikka, jossa tunnet tyytyväinen ja kääritään samassa taloudessa.
Suuri terassi merelle, 20 neliötä, voit viettää ihana tuntia rentoutumista päivällä, sekä aurinkoa on suojattu suuri teltta, ja on puitteet ikimuistoinen illallisia pariskunnille ja perheille.
Ihanteellinen paikka loma on vain meri, retkiä kauniissa Asinaran lahdelle.