Hienoksi sisustettu huoneisto (27sm): makuuhuone oli ulkotilojen edessä, josta pääset rentoutumaan ja aterioimaan; keittiönurkkaus ja kylpyhuone saivat kaikki mukavuudet lomalle 100% itse; mitä talossa on: keittiövälineet, lakanat ja uimapyyhkeet, rantavarjo, kuivausteline, ilmastointi ja lämmin vesi. Sisäparkkipaikka on ilmainen mukaville vieraillemme.
On myös mahdollista saada bbq, joka on ihanteellinen ulkokäyttöön!
Kiinteistölle pääsee käsin portista, josta pieni polku johtaa yksityiselle pysäköintialueelle; talon sisäänkäynnillä on joitain askelia edessä.
Talon sijainti antaa vieraillemme laajan valinnan, millä kauniilla rannalla voi käydä joka päivä, päästäkseen enintän 10/15 minuutissa, jossa voit nauttia upeasta merestämme ja pitää hauskaa veneretkellä.
Sardinialainen kauneus myös luonnonperintönsä takia: Muutamassa minuutissa autolla löydät itsesi luonnon ympäröimänä ja lähellä Sette Fratellin (Seitsemän veljeä) lähellä olevien vuorten varustettua kiinnityspolkua; jos on kiinnostunut, on myös mahdollista suunnitella opastettu hikoilu ammattilaisen kanssa!