2 makuuhuoneen huvila on omistajien pääkoti, jossa on täysin erillinen pääsy ja mukavuudet.
Sinulla on oma tila.
Kaksi kahden hengen huonetta, joista toisessa on king-size-vuode (tässä huoneessa on vara-patja, joka on säilytetty sängyn alle ylimääräisen vieraan tai lapsen), toisessa on queen-size-vuode. Molemmilla on suuri rakennettu viitta. Yhdessä huoneessa on työpöytä ja kaksinkertainen istuin.
On ihana iso kannella voit nauttia iltapäivällä tuulet, siellä on istuma neljä ihmistä myös ulos kannella.
Keittiönurkkaus / pesula erillään wc: stä ja kylpy / suihkuhuoneesta. Minikeittiössä on mikroaaltouuni, pesukone ja pieni baari jääkaappi
Lounge-huone -
Tällä alueella on oleskelutila, TV / viihde-yksikkö ja ruokapöytä ja tuolit.
Kaksi paria tai pari, jossa on enintään kolme lasta, olisi mukava tässä tilassa. Queen-vuode vain nukkuu kaksi, mutta voimme lisätä patjan tarvittaessa.
Koti sijaitsee kävelyetäisyydellä yhdestä Coffs Harbourin suosituimmista uinti- ja surffausrannoista, ja se on myös kävelymatkan päässä Big Banana Fun Parkista ja Aanuka Beach Resortista, jossa on muita majoitusvaihtoehtoja ja ravintoloita.
Täydellinen loma-asuinpaikka tai talo, jossa voit käydä läpi kaksi yötä matkalla Sydneystä Brisbaneen tai ViceVersaan.
Takaamme, että rakastat sitä täällä.