Kotimme Cooks Beachissa on 4 isoa makuuhuonetta, joissa on 7 mukavaa sänkyä: 2 x queen, 1 x double ja 4 x single, enintään 10 henkilöä.
Se on avoin oleskelutila, ruokailutila ja keittiö, joka avautuu kahteen erilliseen ulkoalueeseen. On BBQ käytettävissä. Keittiössä on keitto- ja leivontavälineet sekä astianpesukone. Meillä on myös tv ja täysi pesulapalvelu.
On olemassa yksi ainoa autopysäkki, joka sopii pysäköidäkseen veneen ja myös teltan teltan. On runsaasti off street puistoja.
Kahden kylpyhuoneen lisäksi on ulkosuihku.
Olemme vain 3 minuutin kävelymatkan päässä rannalta ja 10 minuutin kävelymatkan päässä Purangin suistoalueesta, 5 minuutin ajomatkan päässä lauttamatkaan ja lyhyen lauttamatkan päässä Whitiangaan fantastisilla ravintoloilla, kahviloilla ja ostoksilla.
Paikalliset kaupat ovat myös vain 5 minuutin kävelymatkan päässä.
Talomme on ihanteellinen paikka rentoutua.
Erityisolosuhteet:
Lemmikkieläimet sallittu ennakolta.
Tupakointi sallittu vain ulkona
Puhdista talo ja tee ruokia ennen kuin lähdet.
Otathan mukaan omat liinavaatteet (pyyhkeet, sovitetut levyt, tasaiset levyt ja tyynyliinat).