1 makuuhuoneen hotellityyli, 1 kylpyhuoneyksikkö Copper Mountainilla, Ski-in Ski-out vuoristonäköalalla!
• Ski-in Ski-out American Flyer -hissille, Centre Village
• Lyhyt kävelymatka keskikylän ravintoloihin, ostosmahdollisuuksiin, festivaaleihin ja yöelämään
• Pääsy saunaan ja porealtaaseen pihalle
• Sijaitsee Copper Mountain Center Village -kylän vieressä The Lodge at Copper
• Yksikkö voi yhdistää 402: n kanssa nukkuakseen yhteensä 14 henkilöä. Katso VRBO # 1170889
Tämä huoneisto sijaitsee erinomaisella paikalla lähellä American Flyerin tukikohtaa, jossa on hiihto-yhteys. Upeiden ostos-, ruokailu-, galleria- ja allekirjoitustapahtumien avulla oven ulkopuolella on helppo nähdä, miksi tämä on yksi Copper Mountainin parhaimmista kattohuoneistoista.
Tämä johtava yksikkö edustaa ensiluokkaisia majoitusmajoituksia, joissa on modernit vuoristostuttavat kalusteet, parketit, SMART-taulutelevisio, päivitetty keittokomero ruostumattomasta teräksestä valmistetulla jääkaapilla, mikroaaltouuni ja kahvipannu.
The Lodge at Copper -hotellin vieraat löytävät tämän ylellisen hiihtotalon, joka sijaitsee lyhyen kävelymatkan päässä kaikista hiihtäjäpalveluista, mukaan lukien kävelymatkan päässä lasten ja aikuisten hiihto- ja ratsastuskoulusta.
Koska helppo pääsy American Flyer -hissille, on selvää, miksi The Lodge at Copper on yksi Copper Mountainin suosituimmista majoitusmajoituksista. Lodge at Copper 402A on erinomaisella paikalla ulkona harrastajille ja seikkailunhakijoille.