Sandpiper Condominiums Unit 202L on tilava 2 makuuhuoneen huoneisto, joka vuokrataan yhdestä makuuhuoneesta / 2 kylpyhuoneesta vierashuoneen ollessa lukittuna.
Tämän laitteen rauhoittavat värit ja valtameri-ilmapiiri vie sinut suoraan etsimääsi ranta lomatilaan. Toisessa kerroksessa sijaitseva huoneisto on sisustettu korkeilla patiohuonekaluilla, ja niissä on oma parveke sekä rannanäköala Meksikonlahden päin. Tämän yksikön etuparveke osoittaa uima-altaalle vain lyhyen ajomatkan päässä hissillä tai kävele portaita pitkin, johtaen sinut suoraan tälle alueelle, jossa sinä ja yrityksesi voi nauttia Padre-saaren säteistä samoin kuin mukavuudesta Poreallas! Aurinkoterassilla, joka sijaitsee myös toisessa kerroksessa, on muutamia kaasugrillejä, joiden avulla voit pilata makuhermojen suosikkeja, ja useita uima-altaan alueella olevia hiiligrillejä herkullisten herkkujen tarjoamiseksi. Lyhyt kävelymatka aulan läpi vie varpaat suoraan hiekkaan, jossa voit istua rannalla, kuunnella aaltoja ja mikä tärkeintä RELAX!
Sisäänkäynti, eteiset ja kylpyhuoneet ovat täysin kaakeloituja, kun taas makuuhuoneet ja oleskelutilat ovat kokolattiamattoja mukavuutesi vuoksi. Olohuoneen näkymä on rannan edessä ja alasvetovarjot auttavat pitämään aurinkoa varhain aamulla, kun se nousee Persianlahden yli. Riittävä istuinjärjestely olohuoneessa sallii elokuva-ajan DVD-soittimella varustetussa 37 tuuman televisiossa, joka istuu olohuoneessa.
Master-sviitissä on oma ja hiljattain uusittu kylpyhuone. Suihkussa on kirkas liukulasiovi, hyllyt kylpytuotteillesi ja sisäänrakennettu kaakeloitu istuin. Yksi pesuallas graniittitasoilla ja korkeilla kattoilla antaa runsaasti tilaa kahdelle. Kaapissa on täyspitkät peilatut ovet, jotka vapauttavat vaatteesi matkalaukun ryppyistä. Master-sviitissä on king-size-vuode, koristeellinen kattotuuletin ja 32-tuumainen taulutelevisio, joka on sijoitettu lipastoon.
Toinen kylpyhuone on täysikokoinen kylpyamme ja yksi pesuallas graniittiset työtasot.