Casa Cascada on kaunis koti, joka nukkuu 8 ja sisältää Meksikon kulttuurin kaikki mukavuudet modernin elämän, mukaan lukien uusimmat laitteet ja elektroniikka. Tarjoan alennuksen viikkovuoroista ja runsaasta alennuksesta kuukausittaisissa vuokravideoissa. Syötä päivämäärät tarkan hinnoittelun mukaan.
Rakennus oli itse valvoo ja kaikki oli käsin valittu. Se ei ole vain "geneerinen" kotiin. Sijainti on loistava ja keskeisellä paikalla yksin Corpus Christi naapurustossa. Olemme korttelin päässä puistosta ja Corpus Christin kirkosta ja kävelymatkan päässä Chedrauin (ruokakauppa) ja runsaasti ravintoloita. Koti voi myös vuokrata 2 makuuhuoneen 2 1/2 kylpy alakerrassa makuuhuone lukittu (15% alennus normaali julkaistuihin hintoihin). Et koskaan jakaa kotiin kenenkään kanssa.
Olohuone avautuu altaan kautta suuri liukuva lasiovi reunustavat ikkunat. Yksinkertaisuuden oikeus pois altaan ja olohuone, löydät myös puoli kylpy ja täydellinen pesutupa, jossa on pyykinpesuaine, huuhteluaine ja valkaisuainetta. On suuri taulutelevisio kaapeliyhteys, surround stereo joka mahdollistaa myös musiikin kautta kiven kaiuttimen uima-altaalla.
Koti on 100% täysin kalustettuja ... mistä pyyhkeet ja saippuat Blender niille auringonlaskun Margaritas. On kirjaston kirjoja, joista valita, pelejä pelata, suosittu elokuva DVD: n, aurinkovoidetta (Mikäli unohdit omasi), rantapyyhkeet, ranta tuolit, nopea internetyhteys ja paljon muuta. Sinulla on myös hänen ja hänen polkupyöriä käytettävissäsi loman aikana.
Keittiö on varustettu liesi, astianpesukone, jääkaappi / pakastin, mikroaaltouuni ja kahvinkeitin. Ruokasali on suuri ikkuna, josta on näkymät uima-allas ja maisemoitu piha.
On turvallinen aidatulla pysäköinti kiinteistön oman vuokra-autolla tai skootteri ja löydät myös ylellinen uima-allas, jossa on vesiputous poreallas / kylpytynnyri, joka on aivan täydellinen aurinkoa, kun haluat rentoutua ympäri taloa. Myös scuba Huuhtelusäiliön puhdistaa sukellus pyydyksiä. Älä unohda katolla puolue kannella! Kolmannessa kerroksessa on mahtava avoin ilmatila vain täydellinen keskipäivän aurinkoa, auringonlaskun puolue tai keskiyön margarita.
On 3 makuuhuonetta ... kaksi tilavaa Masters toisessa kerroksessa ja alakerran makuuhuoneessa, joka on erillinen mutta lukittava sisäänkäynti. Jokaisessa huoneessa on oma petauspatjalla patja, mini-split ilmastointi, digitaalinen tallelokero, taulutelevisio, DVD-soitin ja kelloradio iPod-telakka. Jokainen täysi kylpyamme on rakennettu hiustenkuivaaja.
Seashell makuuhuoneessa on king size-vuode (joka voidaan järjestää osaksi 2 kaksoset). Se on sisustettu Karibian sävyjä, jotka ovat rauhoittavia ja trooppisia. On taulutelevisio kaapeli, DVD-soitin, pukeutumistila, vaatehuone ja kaunis kylpyhuone. Työtaso on lasia, jotta voit nähdä kuoren suunnittelu ja hiekan alle. On suuri kulkea suihku, joka on erittäin ylellinen.
Suuri matka huoneessa on king size-vuode ja on sisustettu maan sävyt ja rikas ruskeat. On taulutelevisio kaapeli, DVD-soitin, oleskelualue ja myös tilaa laittaa queen size ilmapatja (joka toimitetaan yhdessä kaikkien vuodevaatteet). Suihku on tyylikäs ja ainutlaatuinen suurine sateen yläsuihku ja käsi mukaisesti rock-lattia ja rajan. Hyvin orgaaninen.
Alakerran makuuhuone (Fishbowl) on täydellinen nukkuminen 3 singleä (tai 3 lasta). Tämä makuuhuone, sisustettu juhlava kala sisustus (kuten käsinmaalatut vedenalainen kohtaus), on kerrossänky vyöryä, kaappi, taulu-tv kaapeli, täysi kylpyamme ja se oma sisäänkäynti taloon, yksityinen puutarha ja yksityinen ulkopuolella portin (jotka kaikki voidaan lukita, jos tarpeen). Tämä huone on myös täydellinen live talon maalivahti tai kokki loman aikana. Voimme myös "lukita" tässä huoneessa niin koti voidaan vuokrata 2 makuuhuoneen.
Päivittäinen siivous sisältyy Viikkovuokrauksessa ja 2 kertaa viikossa kuukausittain vuokrat.
Jos haluat varata kotona, ensimmäinen askel on ottaa yhteyttä minuun ja vahvistan, että päivämäärät ovat käytettävissä ja lähetä sinulle Asiakkaan sopimus tarkistettavaksi.
Seuraava askel on maksaa talletus, joka viimeistelee varaus oman loma-asunnon. Talletus on 50% kokonaismäärästä ja loput johtuu 30 päivää ennen vierailustasi. Hyväksyn nämä maksutavat:
Asiasanat: Modernit mukavuudet ja oma talo. Vuokrata 2 tai 3 makuuhuonetta, uima-allas, vesiputous, poreallas, täydellinen keittiö, puolue kannella, ulkona äänijärjestelmä, merinäköala