Pysäköi auto ja jätä se lomalle! Ranta, kauppoja, klubi, golfkenttä, kulhoja, ravintoloita kotiovellesi. Suuri kannella näkymät merelle, jossa baari katsella surffailua ja ulkona päivä sängyssä rentoutua tai yhdistää suosikki kirjailija. Paras talo ja sijainti Cressossa! Kävele parkkipaikan yli ja olet kylän kaupoissa ja keskustassa, kävele golfkentän yli ja olet rannalla ja puro!
Killick Brae on loistava paikka 1 tai 2 perheelle tai kaveriporukalle.
Koko yläkerran talo on sinun käyttää ja nauttia. Omistaja käyttää alakerran taloa, mutta siinä on täysin eri sisäänkäynti ja ulos oviavaruus.
Crescent Head on kaunis kylä Mid North Coast NSW: ssä. Rannat ovat koskemattomia, surffaus on ylellinen ja kylässä on ystävällinen tunnelma. Crescent Head Point on hiljattain tullut Australian toiseksi surffivaranto, aallot ovat täydellisiä pitkille laudoille ja ovat pitkiä, lempeitä ja puhtaita. Ranta ja takatie (alas Point Plummer) ovat erinomaisia lyhyemmille laudoille ja voit jopa löytää aallon ilman ketään!
Killick Creek, joka kulkee rannalle, sopii hyvin lapsille ja SUP aluksille. Country Clubissa on golf, kulhot, tennis, biljardipöydät, viihde, lasten ateriat bistrossa ja kiinalainen ravintola.
Pikkukaupungissa on onnekas, että meillä on hämmästyttävä leipomo, 5 kahvilaa, 5 ravintolaa ja tavaraa. Siellä on myös pieni supermarketti, surffauskauppa, posti ja huoltoasema.
Kauppojen ja klubin tiellä on Killick Brae, jossa voit viettää kaiken aikaa kannella, onko baarissa kiinni tai BBQ-keittoa tai oleskelee päiväsaikaan ja lepotuoleihin. Jos aurinko paistaa, on sävy, jos sadetta tulee alas, voit tuntea kodikas ja kuiva, jopa kannella. Katsokaa auringon nousua ja asetusta, ja nauti tähdistä ja tyyneydestä.
Uusi keittiö, jossa iso jääkaappi / pakastin, mikroaaltouuni, kaasuliesi ja uuni, astianpesukone ja kaksoisallas, josta on näköala merelle!
Juomia pidetään myös kylmänä baarijääkaapissa kannella 4 polttimen BBQ, pesuallas, prep-alueen lisäksi myös pesukone ja kuivausrumpu. Runsaasti tilaa kannelle kahden hengen sänky, aurinko, tuolit ja ulkona syöminen 10 hengelle katsellen surffausta tai auringonlaskua.
Päämakuuhuoneessa on queen-vuode, TV / DVD, kattotuuletin, kylpyhuone ja kävellä viitta. Ranskalaiset ovet avoinna aurinko huone / 4. makuuhuoneen huone, jossa on yhden hengen vuode, yöpöytä ja tuoli. Tässä huoneessa on takana sisäänkäynti autopaikkaan ja Killick Laneen.
Toisessa makuuhuoneessa on parivuode, kattotuuletin, TV / DVD ja suuret vaatekaapit.
Lapset ovat onnellisia 3. makuuhuoneessa, jossa on 1 king-sänky, ulosvedettävä vyöryä (tarvittaessa) ja 1 yhden hengen vuode ja oma TV / DVD ja kattotuuletin.
Suuri oleskelutila istuu 10 henkilöä merinäköalalla ja Foxtel. Kattotuuletin toimii kaukosäätimellä. Ilmainen WiFi.
Ruokapöydän paikka on 6 henkilöä, mutta sitä voidaan tarvittaessa laajentaa 8 hengen istuimiin.
Pesukone ja kuivausrumpu ovat kannella. Silitysrauta ja -lauta on seinäkaapissa lähellä kylpyhuonetta.
Pysäköi 1 auton takana talon päästä kautta Killick Lane. Toinen autotila neuvoteltavissa omistajan kanssa. Lisää parkkipaikka kadulla.