Kotissamme on 3 makuuhuonetta (kahdessa king size-vuoteet), 2 kylpyhuonetta ja uima-allas (lämmittämätön). Kaikki liinavaatteet ja pyyhkeet sisältyvät hintaan. Täydellinen keittiö, jossa kattilat, pannut, lautaset, ruokailuvälineet, korkkirasia jne. On myös käytettävissä. Allasleluja ja pyyhkeitä. Port-a-crib, kannettava syöttötuoli ja leluja nuorille löytyy kodistamme. Pelit, kirjat ja DVD-levyt ovat käytettävissä.
Äskettäin uusittu lattiatila olohuoneessa, ruokasalissa ja makuuhuoneessa!
Lyhyt veneretki lahdelle, kampasimpukoiden sängyt, Kings Bay ja suolajoki, jossa voit kalastaa, uida manaattien kanssa ja kampasimpukoiden metsästys. Lähin veneramppi on ~ 3/4 mailin päässä tieltä. Talo on kävelyetäisyydellä Crystal Riverin arkeologisesta valtionpuistosta ja Crystal River Preserve State Parkista.
Tarjoamme kajakkeja ja SUP: n käyttöä sekä 3 aikuisen kokoista, 1 nuoren kokoisen ja 1 lapsen kokoisen pelastusliivin. Huomaa, että jos käytät kajakkeja ja SUP-telakkaa, se on TÄYSIN päivämatka Springs / Bay-alueelle, jolla suurin osa manaateista näkyy. Jos haluat kajakin tai SUP: n kolmen sisaren tai Kingin lahden lähellä, suosittelemme, että lataat kajakit tai SUP-autosi kuorma-autoosi ja siirryt Hunter Spring's Park -puistoon, jossa on ilmainen laukaisu omalle vesikulkuneuvolle. Huomaa, että siellä voi olla myös pieni pysäköintimaksu. Varmista, että kuljettaessasi näitä vesikulkuneuvoja, ne kiinnitetään asianmukaisesti ajoneuvoosi, koska ne ovat pitkiä / hankalia ja voivat aiheuttaa turvallisuusriskin itsellesi tai muille, jos ne irtoavat. Varmista lisäksi, että sinulla on (toimitettu) henkilökohtaiset uivalaitteet (pelastusliivit) jokaiselle alukselle lain edellyttämällä tavalla.
Meillä on turvakamerat talon ulkopuolella (yksi telakkaa kohti, toinen kanavalle alaspäin, toinen etupihalle ja yksi autotallissa).
Niille, jotka ovat aikaisemmin varanneet kotimme toisella alustalla, pahoittelemme mahdollisista haitoista, joita toinen käyttöjärjestelmä on aiheuttanut, joka ei ollut meidän valvontamme ulkopuolella.