Hotellit De Stapel

Vertaa 998 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 48 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

De Stapel: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset De Stapel

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa De Stapel
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteen De Stapel hotellit

De Stapel on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, tämä lähellä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.

  • 2 hotellia kohteessa De Wijk

Kohteeseen De Stapel tutustuminen

De Stapel tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa De Stapel ja sen lähellä kuuluu:

  • Dwingelderveldin kansallispuisto
  • Attractiepark Slagharen
  • Vilsteren Estate
  • De Oude Aarden museo
  • Konijnenbeltin tuulimylly
  • Giethoorn 't Olde Maat Uus -maatalousmuseo
  • Rechterenin linna

Milloin on paras aika vierailla kohteessa De Stapel?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen De Stapel, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa De Stapel, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 10 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 187 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 20 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 191 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 22 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 245 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 209 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa De Stapel on 833 cm.

De Stapel: Hotellitiedot

Majoitukset
998
Halvin hinta
48 €
Korkein hinta
178 €
Suositut hotellit
Lumen Hotel Zwolle, Van der Valk Hotel Zwolle, Hotel and Restaurant van Saaze, Fletcher Hotel - Restaurant De Eese - Giethoorn, Fletcher Hotel-Restaurant Marknesse, MyHotel Meppel, MyHotelSteenwijk, Upea nykyaikainen suunniteltu asuntolaiva., Hotel Hoogeveen, Pillows Grand Boutique Hotel Ter Borch Zwolle, Bilderberg Grand Hotel Wientjes, Mercure City Zwolle Hotel, Hotel Inn Salland, Kroondomein Giethoorn, Fletcher Landhotel De Borken