Jade East Towers 1710, ammattimaisesti johtaja Newman-Dailey
Muistot - emme voi punnita niitä tai edes laskea niitä, mutta ne ovat yksi arvokkaimmista asioista, joita meillä on! Rannalla tehdyt muistot? Nyt ne ovat arvokkaampia kuin kulta! Tämä Destin-rannalla sijaitseva huoneisto Jade Eastissä tekee erityishetkien luomisesta niin helppoa - sen sijainti 17 kerroksessa upea Meksikonlahden yläpuolella yhdistettynä moniin ikkunoihin mahtavaan rannanäkymään; viileiden bluesien ja vihreiden virkistävä sisustusjärjestelmä, jossa korostavat muhkeat matot ja alkuperäinen taide; ja huippuluokan kosketusvälineet, mukaan lukien marmoriset työtasot ja travertiinilattiat - kaikki ihanteelliset olosuhteet muistin tekemiseen!
Upea paikka useille pariskunnille tai suurelle perheelle rentoutua, 1710 tarjoaa laajat näkymät jokaisesta huoneesta, märkä baari olohuoneen vieressä, kalustettu parveke, täysin varustettu keittiö ja pesukone / kuivausrumpu. Lisäksi Master-sviitissä on ylimitoitettu kylpyhuone, jossa on suuri travertiinisuihku ja poreamme. Jade Eastin asiakkaat nauttivat myös tarvittavasta pääsystä rannalle, Persianlahden edessä olevasta uima-altaasta ja spa-kannasta, tenniskentistä, numeroidusta pysäköinnistä, nopeaista hisseistä ja grillialueesta. Lisäksi aivan Jade Eastin porttien takana istuu Big Kahunan vesipuisto, lukuisia ravintoloita, golfkenttiä ja kauppoja.
Tämä lomahuoneisto vaatii kevätloman aikana ja 4. heinäkuuta pidettävän loman aikana 7 yötä, lauantaista lauantaihin. Muina lomina vaadimme vähintään 4 yötä. Muina aikoina, saatavilla öisin vuokria.
Emme vuokraa alle 25-vuotiaita tai opiskelijoita.
Rannalla ei saa telttoja tai katoksia.