Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Casa Puente Albor 22 hengelle
Henkilökohtainen haasteeni on, että asuvat ihmiset tuntevat olonsa kotoisaksi. Olen yrittänyt luoda tilaa, mitä pidän tärkeimpänä, mukavana ja hauskana. Tästä syystä sängyt ovat korkealaatuisia viskoelastisten patjojen kanssa. Alueet, joissa voit jakaa vapaa-ajan hetkiä perheen ja ystävien kanssa. Lyhyesti sanottuna teen kaiken ajattelemalla, että jokaisen oleskelun loppu on muistutettu myöhemmin positiivisesti ja tunne on ollut ihana paikka.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Club de Golf Los Ángeles de San Rafael. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi sisäuima-altaan, pyykinpesutilat ja pelihallin/-huoneen. Loma-asunnossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille yksityisen uima-altaan, keittiön ja pyykinpesukoneen
Ilmainen Wi-Fi
Voit käydä uimassa majoituspaikan sisäuima-altaassa
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Majoituspaikan alueella on tarjolla hiihtoyhteys rinteeseen
Sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Club de Golf Los Ángeles de San Rafael ja 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Riofrion kuninkaallinen palatsi
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön hiihtoyhteyden rinteeseen ja sisäuima-altaan. Tämä lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä, pelihallin/-huoneen ja puutarhan.
Majoittaja
Sergio de Santos
Puhutut kielet
Englanti, ranska ja espanja
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Hiihto
Hiihtoyhteys rinteeseen
Lähellä hiihtomahdollisuutta
Uima-altaat/kylpylä
Lämmitetty allas
Sisäuima-allas
Yksityinen uima-allas
Internet
Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Auto suositeltu
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittonurkkaus
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Tehosekoitin
Uuni
Makuuhuoneet
7 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
3 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Erillinen ruokailualue
Olohuone
Takka
Viihdetarjonta
Pelejä
Televisio
Ulkotilat
Grilli
Puutarha
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
5 lemmikkiä yhteensä
Sopivuus/esteettömyys
Määrätyt tupakointialueet
Palvelut ja mukavuudet
Siivouspalvelu (rajoitettu saatavuus)
Sijainti
Golfkentän vieressä
Järven rannalla
Vuoristossa
Tekemistä
Golf
Hiihtoyhteys rinteeseen
Kajakki
Lämmitetty allas
Pelihalli/-huone
Polkupyöriä
Pöytätennis
Valinnaisia golfetuja
Vesiurheiluvälineitä
Golfmahdollisuus lähistöllä
Iintimahdollisuus lähistöllä
Kajakkimelontamahdollisuus lähistöllä
Kalastusmahdollisuus lähistöllä
Kalliokiipeilymahdollisuus lähistöllä
Maastopyöräilymahdollisuus lähistöllä
Ratsastusmahdollisuus lähistöllä
Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
Vesihiihtomahdollisuus lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Ensiapulaukku
Palosammutin
Suoratelkilukko
Yleistä
Polkupyöriä
Puutarha
Yksikön koko: 500 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 18.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 16.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Korkeintaan 5 lemmikkiä
Rajoituksia sovelletaan
Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat ja häät) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 23
Majoittajan kommentti: No se permiten actividades molestas, ruidos...
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin, ensiapupakkaus ja suoratelkilukko
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Vrbo Property
Casa Puente Albor for 22 People El Espinar
Casa Puente Albor for 22 People Private vacation home
Casa Puente Albor for 22 People Private vacation home El Espinar
Casa Puente Albor for 22 people – arvostelut
Arvostelut
9,8
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 10 kautta 11 arvostelua
10–Loistava
10
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 11 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 11 arvostelua
6–OK
1
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 11 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 11 arvostelua
2–Hirveä
0
9,0/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Jose Miguel H.
5.1.2024
Hyvää: Siisteys
Estupenda casa para familias y gran servicio
Great house with indoor pool and great outdoor area.
Sergio is the host: he is terrific in customer service and friendly.
Strongly recommended.
Jose Miguel H.
Yöpyi 3 yötä tammikuussa 2024
6/10 OK
Matthias S.
4.7.2021
Hyvää: Siisteys
Casa puente albor
Anuncio no refleja la realidad. Precio muy por encima del mercado. Muchos problemas con los vecinos aún respetando las normas de convivencia en zonas residenciales. Limpieza correcta y trato con profesional inmobiliario muy bien.