Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Villa with pool and BBQ for 10 people
Chalet, jossa on ulkouima-allas
Tämän chalet'n palveluihin kuuluu ulkouima-allas, pelihuone ja puutarha. Lisäksi majoituspaikassa on grillejä.
Huoneissa on yksityinen uima-allas ja takka. Huoneessa on parveke. Huoneissa on kalusteina vuodesohva ja ruokailupöytä. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.
Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä.
Tässä chalet'ssa käytössäsi on ulkouima-allas.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä chalet sijaitsee lähellä kohdetta Toros de Guisando -patsaat. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ulkouima-altaan ja pelihallin/-huoneen.
Ilmainen Wi-Fi
Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Toros de Guisando -patsaat ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Castillo de la Coracera
Tämä chalet tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, grillejä ja pelihallin/-huoneen. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä chalet sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Majoittaja
Javier
Puhutut kielet
Englanti ja espanja
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
Aidattu yksityinen uima-allas
Ulkouima-allas
Internet
Saatavilla majoituspaikassa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Astianpesukone
Hummeri-/rapukattila
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Tehosekoitin
Uuni
Vedenkeitin
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
5 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Vuodesohva
Kylpyhuone
3 kylpyhuonetta
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Ruokapöytä
Takka
Viihdetarjonta
Televisio
Ulkotilat
Aidattu piha
Grilli
Parveke
Puutarha
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain kissat ja koirat tervetulleita
Korkeintaan 25 kg per lemmikki
Sopivuus/esteettömyys
Määrätyt tupakointialueet
Sijainti
Maaseudulla
Vuoristossa
Tekemistä
Pelihalli/-huone
Ekokiertoajeluja lähistöllä
Kajakkimelontamahdollisuus lähistöllä
Lintubongausmahdollisuus lähistöllä
Moottoriveneilymahdollisuus lähistöllä
Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
Ratsastusmahdollisuus lähistöllä
Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
Viinitilakierroksia lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 30
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet::
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Vain koirat ja kissat sallitaan
Korkeintaan 2 (painoraja: 25 kg per lemmikki)
Rajoituksia sovelletaan
Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi
Villa with pool and BBQ for 10 people – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 4 kautta 4 arvostelua
10–Loistava
4
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 4 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 4 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 4 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 4 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Carmen C.
14.8.2022
Hyvää: Siisteys
Unos días en familia para repetir
El alojamiento muy bien cuidado, toda la casa muy bonita y con todo lo necesario para pasar unos días tranquilos en familia. El paisaje para ello inmejorable. Tanto Javier, el dueño como Rocio, la chica que nos ha cuidado tan bien, son encantadores y muy atentos. Sin duda volveremos si ellos nos dejan.
Carmen C.
Yöpyi 9 yötä elokuussa 2022
10/10 Loistava
Jose Antonio H.
23.4.2022
Hyvää: Siisteys
Recomendable
Muy buen trato con Javier y de la persona que nos recibió al llegar, siempre pendiente de lo que nos hiciera falta. Una pena no haber podido disfrutar de la piscina por las fechas
Jose Antonio H.
Yöpyi 3 yötä huhtikuussa 2022
10/10 Loistava
Jorge P.
27.3.2022
Hyvää: Siisteys
Finde rural
Muy buen chalet para pasar unos días de campo con lo amigos. La zona es muy tranquila, la parcela es grande y la casa está perfectamente equipada. Éramos 10 y estuvimos muy cómodos. Javier nos ayudo con todo para que nuestra estancia fuera lo más agradable posible. Nos quedamos con las ganas de repetir en verano para disfrutar de la piscina.