Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Lomahuoneisto Mare e Monti 2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Lomahuoneisto Mare e Monti 2 valokuvagalleria

Ranta
Ruokailu
Ranta
Näkymä majoituspaikasta
Ranta

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä125 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Pysäköinti saatavilla
  • Keittiö
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Map
Favara, Sicilia
  • Via Atenean ostoskatu
    ‪11 min ajomatka‬
  • Temppeleiden laakso
    ‪11 min ajomatka‬
  • Concordian temppeli
    ‪13 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Lomahuoneisto Mare e Monti 2

125 m2: n huoneisto, joka koostuu kahden hengen makuuhuoneesta, makuuhuoneesta, keittiöstä ja kylpyhuoneesta, täysin valaistu ja oma sisäänkäynti. Makuuhuone on suuri ja tilava, ja siihen kuuluu parivuode, vaatekaappi, 2 yöpöytää ja 2 pukeutua, iso ikkuna merinäköalalla samasta näkymästä. Makuuhuoneessa on 2 vuodetta, huoneisto sopii 4 hengen perheelle ja tarjoaa kaikki kodin mukavuudet
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Farm XL:n näyttelytila. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja television.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja televisio
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Farm XL:n näyttelytila ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Chiaramonten linna
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.

Majoittaja

Lorenzo

Puhutut kielet

Italia

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Auto vaaditaan
  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 125 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 17.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Holiday Apartment Mare e Monti 2 Favara
Holiday Mare e Monti 2 Favara
Holiday Mare e Monti 2
Apartment Holiday Apartment Mare e Monti 2 Favara
Favara Holiday Apartment Mare e Monti 2 Apartment
Apartment Holiday Apartment Mare e Monti 2
Holiday Mare E Monti 2 Favara
Holiday Mare E Monti 2 Favara
Holiday Apartment Mare e Monti 2 Favara
Holiday Apartment Mare e Monti 2 Apartment
Holiday Apartment Mare e Monti 2 Apartment Favara

Holiday home Mare e Monti 2 – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

gaspare a., bavay (france )

Hyvää: Siisteys

Magnifique

Très bel appartement, propre, climatisé, lumineux, Lorenzo le propriétaire est très gentil, serviable, toujours à demander si ont a besoin de rien, grazie per tutto Lorenzo, je recommande fortement, Gaspare
Yöpyi 16 yötä elokuussa 2020

10/10 Loistava

Gaetano G.

Sehr gut

Es war sehr sauber und sehr schön hoch gelegen. Der Aufenthalt war sehr angenehm und die Lage gut. Herr Puma war stets bemüht uns zufrieden zu stellen, indem er sich öfters bei uns meldete und erkundigte ob es etwas geben könnte dass er fpr uns tun könne.
Yöpyi 8 yötä maaliskuussa 2019