Hotellit Fontana
Vertaa 46 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 61 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Fontana: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Fontana

Garnett Hotel & RV Park

Landmark Inn

Economy Inn

Peaceful cottage in the countryside with hot tub!

Kaskaskia Place

A one-of-a-kind Log Lodge on over 200 acres of panoramic views & serene settings

Cozy Bungalow in the quaint small town of Louisburg!

Spacious home for family fun or groups. Convertible office space and game room.

The most beautiful spacious accommodations. Just 17 miles to Overland Park

Sunrise Tiny House at Linn Valley Lakes

Cozy A-Frame cabin right next to the water.

Cozy Family lake house

Bungaloft in charming Louisburg with AC, WiFi, Tv.

Relaxing retreat with a beautiful view. Only 45 minutes to Kansas City.

A peaceful oasis settled near water on the outskirts of a ranch in SouthKC
Kohteen Fontana hotellit
Fontana on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, nämä lähistöllä sijaitsevat kaupungit saattavat tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 12 hotellia kohteessa La Cygne
- 9 hotellia kohteessa Linn Valley
Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa Fontana
Kun etsit yöpymispaikkaa kohteessa Fontana, voit käyttää ebookersin sivustoa löytääksesi majoituspaikan, joka tarjoaa palveluina esimerkiksi internetyhteyden, ilmaiset lentokenttäkuljetukset tai uima-altaan. Voit käyttää suodattimia rajataksesi hotellihakuasi, jotta näet sinulle tärkeät palvelut, kuten ilmastoinnin ja huoneessa olevan keittiön.
Asiakkaat pitävät tästä hotellista kohteessa Fontana sen
- Netherfield Natural Farm
Kohteeseen Fontana tutustuminen
Fontana tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Fontana ja sen lähellä kuuluu:
- Stave Lake
- Linn Valley Lake
- La Cygne Lake
- Paola Free Library
- Paola Golf Club
- Somerset Ridge Vineyard and Winery
- Louisburg Cider Mill
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Fontana?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Fontana, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Fontana, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Toukokuu ja huhtikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja joulukuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 13 °C ja öisin -4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 203 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 29 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 422 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 337 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 20 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 233 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Fontana on 1195 cm.
Fontana: Hotellitiedot
Majoitukset | 46 |
---|---|
Halvin hinta | 61 € |
Korkein hinta | 1 348 € |
Suositut hotellit | Garnett Hotel & RV Park, Landmark Inn, Economy Inn, Peaceful cottage in the countryside with hot tub!, Kaskaskia Place, A one-of-a-kind Log Lodge on over 200 acres of panoramic views & serene settings, Cozy Bungalow in the quaint small town of Louisburg!, Spacious home for family fun or groups. Convertible office space and game room., The most beautiful spacious accommodations. Just 17 miles to Overland Park, Sunrise Tiny House at Linn Valley Lakes, Cozy A-Frame cabin right next to the water., Cozy Family lake house, Bungaloft in charming Louisburg with AC, WiFi, Tv. , Relaxing retreat with a beautiful view. Only 45 minutes to Kansas City., A peaceful oasis settled near water on the outskirts of a ranch in SouthKC |