Tule rentoutumaan kauniissa kolmen makuuhuoneen, kolmen kylpyammeen rannalla sijaitsevassa osakehuoneistossa Okaloosa-saarella. Okaloosa-saari on vain viiden mailin päässä Destinin sydämestä, Florida. Siellä on samat kauniit sokeriset valkoiset rannat, jotka ovat tehneet Floridan alueesta suositun lomakohteen ihmisille ympäri maailmaa vuosikymmenien ajan. Olemme lähellä ostosmahdollisuuksia, ravintoloita ja kaikkia paikallisia nähtävyyksiä, mutta kaukana raskaasta liikenteestä ja tungosta rannoista.
Yksikkömme sijaitsee Island Princess -kompleksin kolmannessa kerroksessa, joka rakennettiin vuonna 1999 ja miehitettiin ensimmäisen kerran vuonna 2000. Meillä on king-size-vuode makuuhuoneessa, queen-size-vuode toisessa makuuhuoneessa ja kaksi erillistä vuodetta kolmannessa makuuhuoneessa. Queen-vuodesohva on saatavana myös ylimääräisiä nukkumamajoituksia varten. Jokaisessa makuuhuoneessa on taulutelevisio ja oma kylpyhuone. Päämakuuhuone ja kuningatar makuuhuone on varustettu DVD-soittimella, ja olohuoneessa on 40 "taulutelevisio, DVD-soittimella. Muista tuoda kannettava tietokoneesi hyödyntämään ilmaista nopeaa Internet-yhteyttä. Voit pysyä yhteydessä sähköpostitse ja nauttia surffailusta Internetissä lomasi aikana rannalla.
Pyrimme tekemään vierailustasi mahdollisimman ilmaisen ja nautinnollisen. Jokainen vuokra huhtikuusta lokakuuhun sisältää ilmaisen ranta-asennuksen joka päivä loman aikana. Ranta-asetukseen kuuluu sateenvarjo ja kaksi tuolia.
Nauti kausiluonteisesti lämmitetty uima-allas, varattu, katettu pysäköintitila, kuntosali ja loputtomat näkymät omalta parvekkeelta, josta on näkymät Meksikonlahden kauniille smaragdinvihreille vesille. Yksikkö on sisustettu tyylikkäästi ja on sisustettu tyydyttämään kaikki tarpeesi ja toiveesi loman aikana rannalla.
Tuo koko perhe ja rentoudu upeaan lomaan Okaloosa-saaren saaren prinsessa. Tunnet kuin olisit viettänyt viikon Easy Street -kadulla.
Avainsanat: osakehuoneisto