Talo sijaitsee kauniissa merenrantakohteessa "Torre di Manfria" 200 metrin päässä kauniista kultaisesta hiekkarannasta, joka sijaitsee Gelanlahden keskustassa.
Se koostuu 2 makuuhuoneesta, suuresta olohuoneesta, kylpyhuoneesta ja keittiöstä. Suuri puutarha (600 neliömetriä) sisältää terassit, joissa voit ottaa aurinkoa tai nauttia auringonlaskusta meri mänty varjossa.
Keittiö on täysin varustettu. Talossa on myös silitysrauta ja hiustenkuivaaja.
Talo mahtuu 5 henkilöä järjestetty seuraavasti:
Makuuhuone 1: parivuode. On mahdollista lisätä kehto-sänky (0-4 vuotta)
Makuuhuone 2: sänky
Olohuone: Uusi ja erittäin mukava vuodesohva kahdelle (poikkeustapauksissa 1-2 sänkyä voidaan lisätä).
Yksityinen pysäköinti n. 2 autoa.
Puutarhastamme löydät riippumatot merimäntyjen varjossa, grilli ja puulämmitteinen tuotanto, hedelmäpuita tuotannossa: TOUKOKUU voit kerätä NESPOLEn, KESÄKUU VALKOINEN GELSI suurelta puulta, tuoksuvat LEMONIT löydät ne. SICILY AROMAS ja hajuvesit ovat kaikki vuoden ympäri!
500 metrin päässä on mahdollista käydä historiallisessa "Torre di Manfriassa", joka sijaitsee merelle päin olevan kallion päällä kalkkikivellä / hiekkaisella harjanteella, joka on rikas Välimeren olemuksilla, josta on mahdollista nauttia ainutlaatuisesta panoraamasta ja unohtumattomista auringonlaskuista