Koko huoneisto

Haus Bernstein 1 - Huoneisto Bernstein 1

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Haus Bernstein 1 - Huoneisto Bernstein 1 valokuvagalleria

Luokittelematon kuva, 1 kautta 15, painike
Jääkaappi, uuni, astianpesukone
Huone
Televisio
Ulkopuoli

Arvostelut

8,8 kautta 10.
Loistava

Koko huoneisto

1 kylpyhuone2 henkilöä39 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Map
Graal-Müritz, Mecklenburg-West Pomerania
  • Graal Müritzin ranta
    ‪9 min kävelymatka‬
  • Ribnitzer Großes Moor
    ‪5 min ajomatka‬
  • Dierhagenin ranta
    ‪27 min ajomatka‬
  • Rostock (RLG-Laage)
    ‪63 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Haus Bernstein 1 - Huoneisto Bernstein 1

Tämä kohde sijaitsee raatihuoneen takana alueella Müritz. On noin 600 metrin päässä rannasta. Vapaa ja virkistyskeskus Aquadrom sijaitsee lähellä (noin 600m). Tie laituri eri ravintoloissa on noin 400 metrin päässä. Graal-Müritz sijaitsee välillä Rostockin ja niemimaan Darß-Zingst. Kylä ulottuu 5 km Itämerelle ja sitä ympäröi lähes kokonaan metsäalue Rostocker Heide. Graal-Müritz noin 4000 asukasta. Paikka tarjoaa erilaisia ​​kauppoja. Nähtävyydet ovat u. a. 350 metrin pituinen laituri, 4,5 hehtaarin rhododendron-puisto, paikallinen museo, vanhat Büdner-talot, Graal-Müritzin kirkko, jossa on 26 metriä korkea torni tai Ribnitzer Hochmoor.

Huoneisto Amber 1:
Huoneisto sijaitsee moniperheisessä talossa, jossa on yhteensä 6 huoneistoa. Huoneisto sijaitsee 2. kerroksessa ja siinä on hieman viistot katot. Olohuoneessa / makuutilassa on leveä parivuode (2x 90x200m) ja oleskelualue, jossa on tv ja radio. Integroidussa keittiössä on keraaminen liesi (4 levyä), uuni, astianpesukone, jääkaappi ja pakastin, kahvinkeitin ja vedenkeitin. Kylpyhuoneessa on ikkuna, suihku, pyyhekuivain, wc ja pesuallas. Loma-asunnollesi kuuluu myös parveke, erillinen, lukittava polkupyörästys ja autopaikka. Parvekkeelta voit katsoa sivusuunnassa, jossa on jokseenkin mielikuvitus puiden yläosien ja dyynien välille.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Graal Müritzin ranta. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille parvekkeen ja television.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille parvekkeen, television ja jääkaapin
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Graal Müritzin ranta ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Ribnitzer Großes Moor

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Ruoka ja juoma

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Uuni

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 39 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet::

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lakanamaksu: 16 EUR per yöpyminen (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)
  • Laitemaksu: 20 EUR per yöpyminen
  • Syöttötuoli: 20 EUR per yöpyminen
  • Pyyhemaksu: 11 EUR per yöpyminen (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Haus Bernstein 1 Bernstein 1
Apartment Bernstein 1 House Bernstein 1
Haus Bernstein 1 - Apartment Bernstein 1 Apartment
Haus Bernstein 1 - Apartment Bernstein 1 Graal Mueritz
Haus Bernstein 1 - Apartment Bernstein 1 Apartment Graal Mueritz
76498_130709

Haus Bernstein 1 - Apartment Bernstein 1 – arvostelut

Arvostelut

8,8

Loistava

Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 6 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 6 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 6 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 6 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 6 arvostelua

9,6/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Benjamin H.

Hyvää: Siisteys
September 23
Alles toll nur die Matratzen waren viel zu weich
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2023

10/10 Loistava

Petra R.

Hyvää: Siisteys
Super schöner Urlaub
Die Wohnung ist sehr schön eingerichtet und gestaltet. In wenigen Gehminuten erreicht man die Seebrücke oder den Strand, aber auch diverse Einkaufsmöglichkeiten. Es war ein wunderschöner Urlaub. Ich kann es insgesamt mit ruhigem Gewissen weiterempfehlen.
Yöpyi 5 yötä kesäkuussa 2022

8/10 Hyvä

Rainer H.

Hyvää: Siisteys
Okay
Alles zur Zufriedenheit
Yöpyi 7 yötä maaliskuussa 2022

10/10 Loistava

Heiko S.

Hyvää: Siisteys
Jeder Zeit wieder .......
Ein gepflegtes Objekt in ruhiger und schöner Lage sowie unkomplizierte und freundliche Abwicklung.

6/10 OK

Bärbel S.

Verlängertes WE
Soweit ganz ok. Nicht weit vom Strand gelegen. Balkon ist in einem verdeckten Zustand. Schlafbereich lässt sich nicht abdunkeln. Kopfkissen müssten wir in der Abstellkammer suchen. Durch die Fenster konnte man kaum durchgucken so dreckig waren sie. Das Bad war sehr groß. Geschirr ist nicht einheitlich, alles zusammen gewürfelt. Ansonsten ist alles soweit ok.
Yöpyi 4 yötä toukokuussa 2019

8/10 Hyvä

Frederieke B.

Klein aber fein
Die Wohnung ist sehr klein, aber sehr gemütlich. Die Küche ist gut ausgestattet. Der Strand ist sehr nah und schön.
Yöpyi 4 yötä toukokuussa 2019