Usein katsella delfiinejä pelata aamukahvia tai suosikki juoma, omalta parvekkeelta # 1307 kattohuoneistossa tasolla 1. Tai vain nauttia kauniista henkeäsalpaavat näkymät syksyn ja talven auringonnousun / auringonlaskuja Meksikonlahdella. Royal Palms on hieman yksinäinen, lähellä Persianlahden osavaltion puisto, kehittymätön kolme Mile Beach. Silti se on edelleen kätevästi kaupungin sydämessä Gulf Shores ja Orange Beach nähtävyydet ovat myös muutaman kilometrin.
Riippumatta sää, siellä on lämmitetty uima-allas ja poreallas, ja höyrysauna ja kuiva sauna sekä kuntosali. Grillaus / BBQ-alue on lisätty piknikpöydällä ja penkillä. On myös ulkouima-allas täydellinen ulkona säällä. Kuohuviini valkoinen Ranta on jalanjälkiä rakennuksen, joka parveke ulokkeita. Myös pyörä varastoon, jos haluat tuoda pitkin polkupyöriä.
Laite on äskettäin maalattu ja päivitetty. Se on tilava ylimääräinen korkeat katot (saatavilla vain tämän P-1 tason rakennuksen), Queen size makuuhuone kylpyhuoneella, toinen kylpyhuone hallissa, alkovi kerrossängyt (suuri lapsille!), ja kuningatar koko sohva nukkuja oleskelutilassa (myös suuri lapsille). Ruokailu-ja oleskelutila sisältää taulutelevision sekä kaapeli / DVD ja taulutelevisio sijaitsee myös makuuhuoneessa. On kokoelma DVD-elokuvia, kortti-ja lautapelejä, ja lehdet tarjoavat nautintoa. WiFi Internet-palvelu, pesukone ja kuivaaja, ja täysin varusteltu keittiö kokata suosikki ateriat, kun et ole sillä tuulella vierailla läheisissä ravintoloissa muitakin ominaisuuksia.
Se on jo luonut pysyviä muistoja monille (ks asiakkaiden kommentteja kohta). Jännittävä ja / tai rentouttavaa lomaa pako !!!
Avainsanat: rannalla, Gulffront, Oceanfront, huoneisto