Olemme 6 kilometriä Harbour Beachistä etelään paikalla, jossa näkymät ja aamun upeat auringonnousut auttavat sinua unohtamaan elämän jännitykset ja ymmärtämään, kuinka kaunis on valtava maailma ja elämä.
1800 neliön jalka kotiin täydellinen keittiö, joka avautuu 16x20 kannelle näkymät 100 jalka leveä ranta ja edellä kuvattuja ihmeitä. Ruokailutila mahtuu 6: een ja avautuu valmiiksi autotalliin, joka toimii katettuina patioina, joka johtaa lattiapäällysteeseen, josta on myös näköala rannalle.
3 makuuhuonetta, joissa on queen-size-vuode (ja 1 lisävuode), yhdistetään makuusalissa, jossa on kaksi parivuodetta, jotka antavat runsaasti tilaa nukkumaan.
Lähellä naapureita Port toivoo, Port Sanilac ja Port Austin voivat pitää sinut kiireisenä.
Meillä on pesukone ja kuivausrumpu, 2. 5 kylpyhuonetta, WiFi, satelliitti-tv ja jotkut maailman kauneimmista auringonnousuista joka aamu.