Avenida 1ra #16253, Entre 162 y 164, Playa Baracoa, Havana, Havana
Malecón
6 min kävelymatka
Hotel Capri
3 min ajomatka
Hotel Nacional de Cuba
3 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Huoneisto, 2 makuuhuonetta kuvat
Huoneisto, 2 makuuhuonetta
6 henkilöä
2 yhden hengen sänkyä, 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (74–100 cm leveä)
Tietoja majoituspaikasta
Neptuno Apartment
Hotelli, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen pysäköinti ja joka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Malecón
Ulkouima-allas, baari/aulabaari ja mikroaaltouuni yleisissä tiloissa kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on jääkaappi julkisissa tiloissa, puutarha ja tallelokero vastaanotossa. Jaetut kylpyhuoneet ja siivouspalvelu on saatavilla rajoitetusti.
Neptuno Apartment tarjoaa 2 ilmastoitua huonetta, joihin on kulku ulkokäytävän kautta ja joissa on yksityinen uima-allas ja tallelokerot. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Tämän 3 tähden hotellin huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.
Asiakkaat voivat käyttää jaettuja kylpyhuoneita. Kylpyhuoneista löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Digitaalikanavat takaavat viihteen. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja kattotuulettimet. Siivous on saatavilla rajoitettuina aikoina.
Tässä hotellissa käytössäsi on ulkouima-allas.
Neptuno Apartment sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Malecón. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin sekä ulkouima-altaan ja baarin.
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Tilaa itsellesi virkistävä juoma majoituspaikan baarista/loungesta
Täysi aamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat tallelokero vastaanotossa, kielitaitoinen henkilökunta ja terassi
Sijaitsee 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Malecón ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Hotel Nacional de Cuba
Lentokenttäkuljetukset, teemapuistokuljetukset ja rantakuljetukset saatavilla maksusta
Neptuno Apartment tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, terassin ja kielitaitoisen henkilökunnan. Majoituspaikan baari/lounge kutsuu nauttimaan drinkeistä. Lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ja rantakuljetukset ovat saatavilla lisämaksusta. Neptuno Apartment tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös puutarhan, tallelokeron vastaanotossa ja mikroaaltouunin yleisissä tiloissa. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 3 tähden hotelli on savuton.
Asiakkaat voivat lisämaksusta nauttia täyden aamiaisen joka päivä klo 7.00–11.00.
Päivittäin saatavilla täysi aamiainen lisämaksusta klo 7.00–11.00; 6–8 USD per aikuinen ja 6–8 USD per lapsi
Baari/aulabaari
Tekemistä
Ulkouima-allas
Perheystävällinen
Keittiö huoneessa
Mikroaaltouuni huoneessa
Olohuone
Täysikokoinen jääkaappipakastin huoneessa
Ulkouima-allas
Yksityinen uima-allas
Mukavuudet
Jaettu jääkaappi
Jaettu mikroaaltouuni
Tallelokero vastaanottotiskillä
Asiakaspalvelut
Kielitaitoinen henkilökunta
Siivouspalvelu (rajoitettu saatavuus)
Ulkotilat
Ilmaisia uima-allascabañoita
Puutarha
Terassi
Esteettömyys
Ei hissiä
Huoneen palvelut/mukavuudet
Makuuhuone
Pimennysverhot
Ylelliset vuodevaatteet
Kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Ilmaiset hygieniatuotteet
Jaettu kylpyhuone
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Suihku
Vessapaperi
Viihdetarjonta
32–tuumainen televisio ja digitaaliset kanavat
Yksityinen uima-allas
Ruoka ja juoma
Kahvin-/teenkeitin
Keittiö
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Mikroaaltouuni
Täysikokoinen jääkaappipakastin
Muuta
Ilmastointi
Kattotuuletin
Olohuone
Sisäänpääsy ulkoisten käytävien kautta
Turvalokero
Yhdistettäviä huoneita saatavilla
Yksilöllinen sisustus
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 2.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset lentokentältä (lisämaksuja saatetaan veloittaa). Kuljetusten järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan 48 tuntia ennen saapumista. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 0.00 jälkeen
Lemmikit
Neptuno Apartment ei salli lemmikkejä tai avustajaeläimiä
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Käteisellä maksettava takuumaksu: 200.00 USD per yöpyminen
Siivousmaksu: 40 USD per majoitustila per yöpyminen
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Maksu täydestä aamiaisesta: noin 6–8 USD aikuisille ja 6–8 USD lapsille
Lentokenttäkuljetusmaksu: 40 USD per ajoneuvo yhteen suuntaan
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten satunnaisten kulujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Neptuno Apartment tarjoaa kuljetukset lentokentältä (maksuja saatetaan veloittaa). Ota majoituspaikkaan yhteyttä varausvahvistuksesta löytyvään numeroon 48 tuntia ennen saapumista antaaksesi saapumistietosi. Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 0.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Lisämaininnat
Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
Yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita on saatavilla (saatavuuden mukaan), ja niitä voi pyytää ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon.
Lemmikkejä ja avustajaeläimiä ei sallita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Neptuno Apartment Havana
Neptuno Havana
Neptuno Apartment Hotel
Neptuno Apartment Havana
Neptuno Apartment Hotel Havana
Neptuno Apartment – arvostelut
Arvostelut
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua
2–Hirveä
0
Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole
Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.