Loistava sijainti niille, jotka nauttivat luonnosta ja katsovat ihastuttavaa lintua, jotka usein käyvät nurmikolla.
Tämä on kauniisti kunnostettu ja mukavasti kalustettu, 3000 plus neliön jalka kotiin. Italiassa laattalattiassa Great Room -huoneessa on lasiseinä, jossa on selkeä näkymä suurelle nurmelle, laguunin ja kartanon saarelle. Se mahdollistaa keittiön kaikkien kuntalaisten olevan osa ryhmää. Weber kaasugrilli sijaitsee aivan patio, lähellä keittiötä. Ruokailutila istuinten sisällä 8 ja 4 baarijakkaraa laskurin ympärillä. Patio on kaksi ruokailualueella. Neljä avokätistä makuuhuonetta, jotka sijaitsevat tarjoavat yksityisyyttä jokaiselle, ja jokaisella on oma kylpyhuone.
Tämä koti on suunniteltu tarjoamaan mukava ja helppo loma elää useita ihastuttavia ulkona oleskelutilat, kaksi on aidattu portit. Istu terassi laguuni ja jalohaikara Island, jossa kevään ja alkukesän pesiviä egrets kattaa tällä saarella. Uida tai rentoutua yksityinen piha-allas. Kaksi makuuhuonetta avautuvat tähän alueeseen ja siellä on erityinen alue doggy mukavuutta. Sisäänkäynti pihalla, jossa on pieni puutarha, on pehmeästi virtaava vesi suihkulähteeltä, pöytä ja tuolit hiljaisille ajoille.
Makuuhuone on 12 metriä ranskalaiset ovet johtavat sisäpihan allasalueelle. Toinen makuuhuone avautuu myös tähän alueeseen.
Great Room koostuu:
Avoin keittiö, jossa graniittiset työtasot ja vastapaikka 4 hengelle.
Ruokapöydän paikkaa 8.
Asuinalue on erittäin mukava, ylisuuria reclining poikkipinta ja nojatuoli rokkari lepotuolissa ryhmittelyä ympäröivä suuri taulutelevisio Blue Ray DVD.
Wifi.
Pelipöydässä kortteja, backgammonia tai shakkia varten.
4 makuuhuonetta, joissa kaikissa on taulutelevisio ja DVD, Kaikki ovat Blue Ray, ja kaikissa makuuhuoneissa on oma oleskelutila niiden lasiovien ulkopuolella.
3 king size-vuodetta,
1 täysi parivuode, 1 parivuode ja kahden hengen vuodesohva, jossa on mukava vaahtopatja.
3 makuuhuonetta on kylpyhuone suihkulla kylpyhuone.
Neljäs makuuhuoneessa on kylpyhuone välittömästi hallin yli kylpyammeella / suihkulla.
2 makuuhuonetta näkymät laguunille, kaksi muuta ovat suora yhteys uima-altaalle.
Allas voidaan lämmittää keväällä ja syksyllä, puoli kylpyhuone on vieressä allasalue tarjonta pyyhkeitä altaan käyttöä. On runsaasti lepotuoleja ja altaan tuoleja rentoutua ja nauttia auringosta, kun ei uida. Doggy-vieraille suljettu piha tarjoaa heille turvallisuutta ja vapautta, mikä tekee niistä erittäin kätevän omistajilleen ja antaa heille mahdollisuuden jakaa aikaa yhdessä.
Pesutupa sisältää etukuormain, kaksi kuivausta.
Weber kaasugrilli ulkopuolella keittiön näkymät laguunille, kaksi ulkopuolella ruokapöydät istuimet 12.
Vieraamme tyytyväisyys on meille erittäin tärkeää.
Me hoidamme kotejamme henkilökohtaisesti, työskentelemme suoraan asiakkaidemme kanssa varmistaaksemme, että heidän kotimme on viihtyisä ja miellyttävä. Meillä on heille kaksikymmentä tuntia päivässä.
Muista kolmesta kodista, jotka on lueteltu HomeAwaylla. Vaikuttaa siltä, että Safari ei näytä kaikkia niitä oikein, joten heidän HomeAwayn, VRBOn numerot ovat 239212, 7263910 ja 3523347, jotka kaikki ovat Live Oak Roadilla.
Niille, jotka haluavat pyöräillä ratsastaa, meillä on järjestelyt Riding Tigers Bike -vuokrauksen kanssa saadaksemme alennushintaisen hinnoittelun vieraillemme. Soita vain ja pyydä alennusta. Ne tarjoavat myös ilmaisen toimituksen ja nouton.
Niiden lukumäärä näkyy vieraillemme lähettämässämme tervehdyskirjeessä.