Ilmaiset aktiviteetit mukana! Parantaaksesi lomakokemustasi, Beach House Boutique sisältää Xplorien, joka tarkoittaa ilmaista sisäänpääsyä ja vuokria päivittäin lomastasi alueen suosituimmista nähtävyyksistä. Ole hyvä ja napsauta tätä nähdäksesi ilmaisen hauskan, joka sisältyy tähän Beach House Boutique -vuokraukseen!
Tule pakenemaan kauniille Hilton Head -saarelle ja nauti oleskelustasi MERKITTYNEESSA Newcastlessa meren rannalla! Olemme vain lyhyen 3 korttelin kävelymatkan päässä Folly Field Beach -sisäänkäynnistä .. Se on vain 20 sekunnin pyöräretki tai 20 sekunnin ajomatka. Hiekkalinnoilla meren rannalla on porteitettu sisäänkäynti, jota pidetään suljettuna yöllä.
Maanpinta: Maasta alkaen kodissa on talon alla iso autotalli, jossa on rantavaunu, rantatuoleja ja lasten rantaleluja. Maanpinnan takana kodin alla on upea kuohuviini, lämmitetty, oma uima-allas, jolla on patio patio. Uima-altaan alue sisältää ulkona sohvan ja tuolit, roikkuvat kääntyvät tuolit, aurinkotuoleja, ruokapöydän, propaani Weber -grillin ja paljon muuta! Ota hissi pohjakerroksesta mihin tahansa kodin kerrokseen!
Ensimmäinen kerros: Hotellissa on romanttinen makuuhuone, jossa iso king-vuode, taulutelevisio ja täydellinen kylpyhuone. Gourmet-keittiössä on iso pesuallas, tuplauuni, ruostumaton liesituuletin, graniitti työtasot, laatta backsplash ja iso saari, jossa on 4 työtuolia. Keittiö on täysin varustettu kaikilla viikolla tarvittavilla ruuanlaittovälineillä sekä aloituspakkauksella roskapussit, pesuaine ja paperipyyhkeet. Olohuone ja ruokasali ovat avoimia pohjaratkaisuja, joissa on 12 jalkaa leveät liukulasiovet, jotka avaavat ensimmäisen kerroksen suurelle näytön kuistilla, josta on rentouttavat näkymät makeanveden laguunille .. Kuistilla on runsaasti aulakalusteita.
Toinen kerros: Makuuhuoneessa on ylellinen king-vuode ja iso taulutelevisio. Tässä huoneessa on myös pack-n-play 3 "-patjalla. Master-sviitissä oleva ovi johtaa suurelle yksityiselle kuistilla nauttia aamukahvia! Ylisuuri isäntäkylpy on kylpylä kuten muhkeita kylpytakit, iso kaakeloitu suihku ja kaksi turhuutta. Lisäksi 2. kerroksessa on kaksi ylimääräistä makuuhuonetta. Yhdessä makuuhuoneessa on queen-vuode, taulutelevisio .. Toinen huone on toinen king-vuode ja taulutelevisio .. Nämä kaksi huonetta jakavat kylpyhuoneen, jossa on kaakeloitu amme / suihku-yhdistelmä. Tässä kerroksessa on myös täysikokoinen pesutupa, jossa pesukone ja kuivausrumpu.
Ylimmässä kerroksessa: Huoneissa on suuri makuuhuone, joka on sisustettu hotellityyliin, 2 queen-vuodetta, taulutelevisio ja täydellinen kylpyhuone. Ja lopuksi, paikka, jonka lapset eivät koskaan unohda. Suuri lasten makuuhuone ja leikkihuone, jossa on 2 sarjaa täydellisiä kerrossänkyjä .. jokaisessa on kaksi erillistä kokoa. Siellä on myös leikkipöytä kirjojen väritystä ja lukemista varten, leikkimökki piilottamiseen tai nukkumiseen, pelipöytä, tonnia pelejä ja kortteja, iso taulutelevisio ja monia muita ainutlaatuisia yllätyksiä tässä hauskaa ja juhlallisesti sisustettua retriittiä.
Tuotko vauvan? Talossa on kaikki mitä tarvitset rentouttavaan poistumiseen .. mukaan lukien sateenvarjorattaat, pack n play sänky patjalla, syöttötuoli ja bumbo-istuin. Aivan kadun varrella sijaitsevalla Folly Field Beach -yhteydellä on pysäköintialue, kylpyhuone, ulkosuihkut, myyntiautomaatti ja kumitettu polku rantaan, mikä helpottaa pääsyä lapsille, vanhuksille ja rantakärryjä tai rattaita vetäville (katso kuva luettelossa). Polkupyörien vuokrausyritys sijaitsee suoraan naapurustomme takana, Hilton Head Beachillä ja tennisparkilla.