Ei vain toinen Ilikai-hotellihuone. Tämä yksikkö voisi helposti "asua". Runsaasti kaapin tilaa, varastointia, hyllyjä ja makuuhuoneen kaapissa California Closets. Täydellinen keittiö, jossa on Espresso-keittiön kaapit ja graniittiset työtasot, travertiini-keittiön lattia, uusi matto koko olo- ja makuuhuone-alueelle, kokonaan uusittu kylpyhuone, jossa on mukautetut laatoitus ja Toto-tarvikkeet. Suuri Lanai upealla Hilton Lagoon, Marina, ja loputon merinäköala.
Jos aiot vuokrata autoa, suosittelemme ottamaan yhteyttä hotelliin pysäköintimaksujen osalta, kun viimeksi tarkistin, että pysäköintihinnat olivat 28 dollaria / päivä (hinnat voivat muuttua). On myös julkinen maksullinen pys��köinti pitkin veneen satama hinnat ovat noin $ 1 / tunti (hinnat voivat muuttua).
Jos tarvitset vain yhden päivän autoa, osa vieraistamme on vuokrannut auton vain päivän ajaksi Waikikin autonvuokrauksesta, mutta tee varauksia etukäteen, kun ne vuokrataan nopeasti.
GE-153-364-1728-01
TA-153-364-1728-01