Talossa on 3 sviittiä, wc, internet ja wifi, amerikkalainen keittiö, ruokailuhuone, olohuone takalla, ylempi parveke. Korttihuone, kylpyhuone, gourmet-parveke, jossa pöytä 12 hengelle, grilli, allas Igui 37. 240 lts. Orchard yli 10 erilaista hedelmää. Osakehuoneisto on 15 kilometrin päässä Wine Road, 19 km Ituparanga Dam, 24 km Sky Mountain. Osato-kalastaja moottoritien toisella puolella. Lisäksi osakehuoneistossa on ravintola, lastenhuone, jossa nukkekodit ja lelut, tenniskentät, koripallo, jalkapallokentät. Julkinen Julkkis-festivaali, kioski, jossa kuuluisa Julian-festivaali järjestetään, 24 tunnin turva-armeija ja juhlat juhla-aikana, kuten karnevaali, pääsiäinen, Julinan juhla (aina 1. heinäkuuta jättiläinen kokko), Lasten päivä, Halloween ja uusi vuosi tulipalot).
Koska se on suljettu asunto, jossa on moottoroitu valvonta ja kameroiden kautta, sillä on hyvin tiukat turvamääräykset, osakehuoneiston sisäänkäynti on sallittua vain ennakkolupaa käyttäen, joten on esitettävä luettelo vierailijoista. Myös hiljaisuuden lakia sovelletaan, joten emme vuokraa hääjuhlia ja suuria juhlia, vain perhejuhlia ja juhlia, kuten äitienpäivää, vanhempia, joulua, uutta vuotta tai vuosipäivää, jotka noudattavat enimmäiskäyttörajaa.
Palvelumme ovat erilaiset, asiakkaalla on aina apua tarvittaessa ja ulkoisen vapaa-ajan ylläpito päivittäin. Myös roskakorinpoisto, myöhäinen uloskirjautuminen sallitaan, jotta he voivat nauttia päivän hyvin.