Premier Beachin edessä sijaitseva mökki sijaitsee kauniilla Isle of Palms, SC. Täysin kunnostettu huippuluokan laitteita ja huonekaluja! Upeat Atlantin valtameren näkymät parvekkeelta! Tämä yhden makuuhuoneen huoneisto nukkuu kuusi (neljä aikuista mukavasti, kaksi lasta) queen-vuode makuuhuoneessa, vedä vuodesohva olohuoneesta ja kaksi rakennettua lasten kerrossänkyä. Täydellinen ilmoitus: ei suosittele yli 12-vuotiaita lapsia punkkeissa.
Sijaitsee kauniilla Front Beachillä Isle of Palms -alueella, ja ravintoloita, kauppoja, ruokakauppaa ja jäätelöä on kaikki kävelyetäisyydellä.
Sea Cabinsissa on ainoa oma laituri ja uima-allas merellä. Sinulla on oikeus kalastaa laiturilta ja tarvitset Etelä-Carolinan kalastuslisenssin.
ILMAINEN NOPEA Nopea Wi-Fi ja kaapeli!
Yksikkö sijaitsee toisessa kerroksessa ja siinä on keittiökeittiö taulu-tv: llä oleskelutilassa ja makuuhuoneessa.
Merimökit sijaitsevat vain 20 minuutin päässä historiallisesta Charlestonin keskustasta, 30 minuutin päässä CHS-lentokentältä ja 5 minuutin päässä 2 maailmanluokan golfkentältä Wild Dunesissa!
Me omistamme myös muita merimökkejä, joten vaadimme mahdollisia pakettisopimuksia.