Beautiful 2 bed / 2 kylpy huoneisto sijaitsee Beach Wood monimutkainen Amelia Island Plantation pohjoiseen päähotellista. Yksi parhaista paikoista on keinona, jossa Beach Wood monimutkainen altaalle vain muutaman askeleen ulkopuolella patio oven ja alle 5 minuutin kävelymatkan päässä rannalta pääsy. (Katso kuvat)
Tämä ensimmäisen kerroksen huoneisto on kutsuva avotoimiston jossa on paljon luonnonvaloa ja kaunis sisustus. Se on ihanteellinen pariskunnille tai perheille, jossa king bed master, kaksi täysikokoista sänkyä vierashuone ja hyvin varustetuista keittiö. Taulutelevisiot ovat olohuoneessa ja molemmissa makuuhuoneissa. Master kylpy ominaisuuksia kaakeloitu suihku, kun taas toisessa kylpy on amme / suihku yhdistelmä. Täysikokoinen pesin ja kuivain ovat pesutupa. Kaikki lakanat ja pyyhkeet sekä rantapyyhkeet, tuolit, ja perus kodintarvikkeet.
Tämän vuokraus, vieraat nauttivat pyörä / kävely polkuja keinona, The Spa, kaupat, ja erilaisia ravintola vaihtoehtoja Amelia Island Plantation. Pyörä ja golf cart vuokrat sekä Segway matkat ovat saatavilla osoitteessa Amelia Pyörät on Plantation. Paikan Plantation, Amelia Island Nature Center tarjoaa seikkailujen sarja, kuten kajakki ja paddleboarding retkiä Marsh. Golf on saatavilla kurssien alue- tiedustele lisätietoja. Tai, venture läheisille viehättävä keskustan Fernandina Beach ja nauti eklektinen ravintoloita ja ostosmahdollisuuksia.
Ota yhteyttä varata jäädä tähän mukava huoneisto. Me toivomme että te vierainamme!
Tämä ominaisuus ei ole vuokra kautta Omni Resorts ja ei anna pääsy hotellin palveluihin.